Bi-color LED trvalé svetlo EF 160 Sun Light, 2700-6000K

Kód: SVE-EF-160-BI
€459,60
Skladom (2 ks)
Výkonné bi-color LED svetlo EF-160 s Bowens adaptérom pre uchytenie príslušenstva, COB čipom s vysokým CRI. Svetlo je vhodné aj pre natáčanie "slow motion".

Detailné informácie

Podrobný popis

Jinbei EF 160 Bi-color - 2700 - 6000K

Výkonné LED svetlo z rady EF od Jinbei. Svetlo je skvelou voľbou pre všetkých fotografov a filmárov, ktorí vyžadujú vysokú kvalitu čipu, perfektné podanie farieb a možnosť natáčať aj na vyššiu FPS.

 

Výkon svetla

Svetlo disponuje výkonom 160 W, ktorý je možné regulovať od 1 do 100%. Svetelný výkon LED čipu je porovnateľný s 1 600W halogénovým svetlom, oproti ktorému spotrebováva iba 10% energie.


Vlastnosti LED čipu

Na svetle je použitý tzv. COB čip (Chip on board). Táto technológia združuje viac menších čipov na jednej doske. Tie sú prekryté vrstvou luminoforu. Vďaka tejto technológie je zaistený väčší výkon a lepšia stálosť. Čip je aj na vysoký výkon chladný a nehrozí popálenie ako u klasických halogénových svetiel. Životnosť čipu je viac ako 100 000 hodín.

COB čip tohto svetla je zložený z teplých i studených LED čipov a farbu vyžarovaného svetla možno plynule regulovať v rozmedzí 2700 - 6000 K. Pre zmenu farby svetla do spektra RGB odporúčame použiť gélové filtre, ktorými sa svetlo alebo na ňom nasadený modifikátor prekryje a svetlo zafarbia.

Čipy vo svetlách EF majú vysoký index podania farieb CRI Ra> 97. Vďaka tomu sú nasvietené predmety v reálnych farbách. Svetlo umožňuje natáčať aj slow motion videí s veľmi vysokými snímkovacími frekvenciami bez blikania.

Variabilita príslušenstva

Svetlo má bajonet Bowens, ktorý je najrozšírenejší na trhu. Vďaka nemu na svetlo môžete použiť akýkoľvek modifikátor - softbox, reflektor, komínok, a pod. V držiaku svetla je vstavaný držiak pre štúdiové dáždniky.

Svetlo je možné uchytiť na akýkoľvek štúdiový statív. Držiak svetla je zosilnený aby udržal nielen svetlo samotné, ale aj príslušenstvo na ňom nasadené. Kĺb svetla je vnútri kovový, aby svetlo bez problémov udržal v akejkoľvek polohe.


Ovládanie a konštrukcia

Svetlo má vstavaný prijímač s 2,4GHz frekvenciou a možno ho možné diaľkovo ovládať promócií ovládačov EF-RC. Dosah ovládania je 100 metrov. Telo svetla je z tvrzeného plastu a chráni elektroniku pred poškodením pri preprave a manipulácii. Na zadnom paneli svetlá sú jednotlivé ovládacie prvky a prehľadný displej ukazujúci nastavené hodnoty.

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: LED s bajonetem
Záruka: 36
Farebná teplota: Bi-color
Napájanie: Ze sítě
Výkon: 160W
Svetelný tok: 22000 lx/m2
CRI: Ra> 97
TLCI: >97
Farebná teplota: 2700-6000K
Vstavaný prijímač pre diaľkové ovládanie: Ano (2,4 Ghz, dosah 100m)
Nastavenie výkonu: 1% - 100%
Napájanie: 230V 50Hz
Rozmery: 365 x 135 x 195mm
Hmotnosť: 2,45 kg
Obsah balenia: Svetlo, napájací kábel, ochranný kryt čipu

LED světla Jinbei EF

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: