Duálna USB Nabíjačka batérií CANON Nitecore UCN1 pre LP-E6 a LP-E8

Kód: BAT-USB-UCN1
€27,89
Predaj ukončený

Inteligentná USB nabíjačka pre akumulátory do fotoaparátov značky Canon, ktorá vie nabíjať až dve batérie naraz (1x LP-E6 a 1x LP-E8) a pri nabíjaní kontroluje stav, teplotu batérie a nabíjací prúd. Batériu si vďaka USB konektoru nabijete prakticky kdekoľvek!

Detailné informácie

Podrobný popis

Nitecore UNK1 - Inteligentná USB nabíjačka.

USB nabíjačka Nitecore je skvelý pomocník pri nabíjaní akumulátorov do Vášho Canon fotoaparátu. Nabíjačka Vám na displeji zobrazuje všetky potrebné hodnoty. Vždy tak vidíte ako máte batérie nabité alebo ako rýchlo a pri akej teplote sa zrovna dobíjajú. Hodnoty sa cyklicky zobrazujú na displeji, nie je tak potrebné prepínať medzi zobrazeniami.

Nabíjačka NITECORE UCN1 je vhodná pre nabíjanie akumulátorov do fotoaparátov CANON, ktoré využívajú uvedené typy batérií: LP-E6 alebo LP-E8Je možné nabíjať aj neznačkové akumulátory.

Vďaka malej veľkosti a USB konektora ju oceníte tiež na cestách, kde nebude zaberať miesto v batohu a batérie vám dobije aj v aute. USB kábel, ktorý je ukrytý v tele nabíjačky možno zapojiť priamo do počítača, power banky, USB adaptéra v zapaľovači Vášho auta (nie je súčasťou balenia) alebo akejkoľvek sieťovej USB nabíjačky (napr. Do nabíjačky pre Váš mobilný telefón).

Rozmery: 85 x 50 x 25 mm
Hmotnosť: 59 g

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Batérie pre fotoaparáty
Kompatibilné batérie: Canon LP-E6, Canon LP-E8
Nabíja aj neoriginálne batérie: Áno
Rozmery: 85 x 50 x 25 mm
Hmotnosť: 59 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: