Hybridné bi-color LED trvalé svetlo EF 20 Sun Light 2700-5500K + statív

Kód: SVE-EF-20-LED
TTL + HSS
Značka: Jinbei
€79,60
Opýtať sa
Položka bola vypredaná…

Hybridné ploché LED svetlo (LED panel) EF-20 s odnímateľnými klapkami a Mini Statív s čipmi a vysokým CRI. Svetlo je ideálne ako prísvit na kameru ale  aj ako samostatné svetlo pre natáčanie Vlog, svietenie scény alebo produktov. Svetlo je vhodné aj pre natáčanie "slow motion". Svetlo je možné napájať z NP-F batérií.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jinbei EF 20 - 2700 - 5500K, hybridné s odnímateľnými klapkami a ministativom

Malé ploché LED svetlo z rady EF od výrobcu Jinbei. Svetlo je skvelou voľbou pre všetkých fotografov a filmárov, ktorí vyžadujú vysokú kvalitu čipu, perfektné podanie farieb a možnosť natáčať aj na vyššiu FPS. Toto svetlo je možné napájať ako zo siete, tak z NP-F batérií, ktoré svetlo udrží v prevádzke 1,5 hodiny na plný výkon (v závislosti na kapacite batérií).

Tip: Pri používaní na batérie k svetlu odporúčame tieto NP-F batérie s kapacitou 6600mAh.


Výkon svetla

Svetlo disponuje výkonom 20 W, ktorý je možné regulovať od 10 do 100% po percente. Svetelný výkon LED čipu je porovnateľný s 200W halogénovým svetlom, oproti ktorému spotrebováva iba 10% energie. Tieto svetlá majú pasívne chladenie, ktoré zabezpečujú bezhlučnosť.


Vlastnosti LED čipu

Na svetle sú použité vysoko kvalitné LED čipy, ktoré zaisťujú vysoký výkon a farebnú stálosť. Čipy sú aj na najvyšší výkon chladné a nehrozí popálenie ako u klasických halogénových svetiel. Životnosť čipov je viac ako 100 000 hodín.

Farba vyžarovaného svetla je premenlivá v rozmedzí 2700 - 5500K. Zmena teploty je plynule nastaviteľná v celom rozmedzí.

Čipy vo svetlách EF majú vysoký index podania farieb CRI Ra> 95 / TLCI> 98. Vďaka tomu sú nasvietené predmety v reálnych farbách. Svetlo umožňuje natáčať aj slow motion videí s veľmi vysokými snímkovacími frekvenciami bez blikania.

  

Ovládanie a konštrukcia

Telo svetla je z tvrdeného plastu a chráni elektroniku pred poškodením pri preprave a manipulácii. Na zadnom paneli svetla sú jednotlivé ovládacie prvky a prehľadný displej ukazujúci nastavené hodnoty. Svetlo je možné uchytiť do hots hoe pätice aj na fotografický alebo štúdiový statív. Držiak svetla má zospodu integrovaný 1/4 'závit.

Tip: Svetlo je dodávané vrátane mini statívu a je tak ideálnou voľbou na svietenie VLOGU.

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Plochá svetla
Záruka: 24
Hmotnosť: 1 kg
Farebná teplota: Bi-color
Napájanie: Hybridné
Výkon: 20W
Teplota farieb: 2700-5500K
CRI: Ra >95
TLCI: >98
Svetelný výkon: >5400lx / m2
Vstavaný prijímač pre diaľkové ovládanie: Nie
Nastavenie sily: 10-100%
Životnosť čipu: >100000 hodín
Slot pre batérie: 1x Sony NP-F
Napájanie: DC 7.2V 15V 4A
Rozmery: 170x150x38mm
Hmotnosť: 280g
Obsah balenia: Svetlo, odnímateľné klapky, difúzna filter, mini statív, napájací adaptér
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: