Žeriavový statív Super Boom Stand s polohovateľnou hlavou

Kód: STA-XBG-B
€193,60
Opýtať sa
Položka bola vypredaná…
Žeriavový / šibeničný statív je nenahraditeľná pomôcka v každom ateliéri. Jeho využitie je veľmi variabilné. Tento typ vybavenia nájdete taktiež pod boom stand. Prevodom ovládaná otočná krížová hlava, pevná konštrukcia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Žeriavový / šibeničný statív (boom stand) je nenahraditeľná pomôcka v každom ateliéri. Žeriavový statív XBG-B ponúka vysokú variabilitu nastavenia aj použitia.

Žeriavový statív je ideálny nástroj vo chvíľach, kedy potrebujete statív so svetlom ukryť, nasvietiť predmet zhora, alebo ak chcete použiť spodné svetlo. Vďaka variabilite týchto statívov je možné objekt ľahko nasvietiť z akéhokoľvek uhla - s klasickým statívom nemožno týchto výsledkov dosiahnuť.

Statív má otočné výsuvné rameno, ktoré je zakončené prevodom ovládanou hlavicou, do ktorej je možné vkladať čap z niekoľkých uhlov (viď foto) a hlavicu možno zároveň voľne natáčať v uhle cca 90 ° od osi ramena. Pomocou kruhového ovládacieho prvku pohodlne nastavíte uhol hlavy statívu aj s nasadeným svetlom. Keďže pri nastavovaní uhla nie je potrebné statív znižovať, ušetríte drahocenný čas a môžete sa tak naplno venovať foteniu či natáčaniu.

Tento statív je možné použiť aj ako klasický statív. Prednosťou statívu je masívna konštrukcia, kvalitné použité materiály a mosadzný mechanizmus natáčania hlavy.

Dodatočné parametre

Kategória: Boomstandy a ramená
Záruka: 24
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: