LED fotografický stan 60x60 cm

Kód: STAN-LED-60
€99,60
Predaj ukončený
LED fotografický stan 60x60 cm je ideálnym pomocníkom pre fotografovanie menších predmetov. Horná stena stanu je osvetlená 120 LED čipmi, ktoré zabezpečujú dokonalé rovnomerné nasvietenie fotografovaného produktu. Tomu napomáhajú aj strieborné odrazné steny.

Detailné informácie

Podrobný popis

LED fotografický stan je odvodený od klasického fotografického stanu, oproti ktorému má systém vlastného osvetlenia využívajúci 120 LED čípov, ktoré zaisťujú perfektné rovnomerné nasvietenie produktov. Horná strana stanu je pokrytá práve týmito čípmi, steny stanu sú strieborné - odrazné. Ku stanu sú dodávané 4 pozadia - biele, čierne, šedé, hnedé, ktoré sú dokonale hladké a ktoré možno do stanu ľahko uchytiť pomocou suchých zipsov. LED čípy je možné v prípade potreby prekryť difúznym plátnom, ktoré dopadajúce svetlo krásne zjemní. To je na výslednej fotke prirodzené.

Steny stanu sú k sebe uchytené pevným suchým zipsom. Vďaka tomuto systému stan nikde neprepúšťa nežiadúce okolité svetlo a zároveň ho možno ľahko a rýchlo rozložiť do roviny. To oceníte predovšetkým pri častejšom prevážaní a skladovaní.

Vďaka vlastnému pozadiu a osvetleniu je tento stan ideálnou voľbou pre fotogafovanie menších produktov na eshopy a fotografovanie jedla.

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Fotografické stany
Záruka: 24
Hmotnosť: 1 kg
Výška: 60 cm
Šírka: 60 cm
Hĺbka: 60 cm
Horný otvor: 13x13 cm
Bočný otvor: 13x30 cm
Obsah balenia: Stan, 4 výmenné PVC pozadie, rozptylka, napájací adaptér prepravný obal.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: