LED trvalé svetlo Jinbei EF 200 II Sun Light, 5500K + reflektor

Kód: SVE-EFII-200
ZÁRUKA 3 ROKY
Značka: Jinbei
€559,60
Skladom (> 5 ks)

Druhá generácia LED svetiel Jinbei z radu EF 200 prináša vysoký výkon, bezhlučná prevádzka, filmové efekty a rovnako ako u prvej verzie COB čip s vysokým CRI, antiflickering a Bowens adaptér.

Detailné informácie

Podrobný popis

Druhá generácia svetla EF 200 od značky Jinbei stavia na základu svojho predchodcu a dopĺňa ho o niekoľko funkcionalít, ktoré svetlo posúvajú o kus ďalej. Hlavné rozdiely oproti predchádzajúcej generácii sú bezhlučný chod a  filmové svetelné efekty . Štandardom potom zostáva vysoko kvalitné COB čip s vysokým CRI pre presné podanie farieb a antiflickering , ktorý vám dovolí nakrúcať aj na vyššiu FPS. 


Výkon svetla

Svetlo disponuje výkonom 200 W, ktoré je možné regulovať od 1 do 100% po percente . Výkon si teda môžete nastaviť presne podľa vašich požiadaviek .. Svetelný výkon LED čipu je porovnateľný s 2 000W halogénovým svetlom, oproti ktorému spotrebováva iba 10% energie. 

Tip: Svetlo má aktívne chladenie, ktoré možno v prípade potreby vypnúť. Vďaka tomu je svetlo úplne bezhlučné. 

 Výkon svetla v Luxoch
vzdálenosť bez reflektora s 60° reflektorom
0,5 m 38 000 Lx 194 000 Lx
1 m  8 000 Lx 27 000 LxVlastnosti LED čipu

Na svetle je použitý tzv. COB čip (Chip on board) . Táto technológia združuje viac menších čipov na jednej doske. Tie sú prekryté vrstvou luminoforu. Vďaka tejto technológie je zaistený väčší výkon a lepšiu stálosť . Čip je aj na najvyšší výkon chladný a nehrozí popálenie ako u klasických halogénových svetiel. Životnosť čipu je viac ako 100 000 hodín. 

Farba vyžarovaného svetla je biela 5500K. Pre zmenu farebnej teploty alebo efekty odporúčame  použiť gélové filtre , ktorými sa svetlo alebo na ňom nasadený modifikátor prekryje a svetlo zafarbia.

Čipy vo svetlách EF majú vysoký index podania farieb CRI Ra> 97, TLCI> 97. Vďaka tomu sú nasvietené predmety v reálnych farbách. Svetlo umožňuje natáčať aj slow motion videí s veľmi vysokými snímkovacími frekvenciami bez blikania. 

Variabilita príslušenstva

Svetlo má bajonet Bowens, ktorý je najrozšírenejší na trhu. Vďaka nemu na svetlo môžete použiť akýkoľvek modifikátor - softbox, reflektor, komín, a pod. V držiaku svetla je vstavaný držiak pre štúdiové dáždniky. 

Tip: Ak chcete používať táto LED svetla sa softboxom, odporúčame siahnuť po softboxu bez vnútornej konštrukcie, ktorá by tienili čip. Ideálne sú modely KH , balónové softboxy , deepboxy a beauty Dish . 

Svetlo je možné uchytiť na akýkoľvek štúdiový statív. Držiak svetla je zosilnený aby udržal nielen svetlo samotné, ale aj príslušenstvo na ňom nasadené. Kĺb svetla je vnútri kovový, aby svetlo bez problémov udržal v akejkoľvek polohe.


Svetelné efekty

 LED svetlo EF 150 II je vybavené deviatimi svetelnými efektmi, ktorými môžete simulovať svetlo z televízie, blikanie žiarovky, ohňostroj, a niekoľko intenzít búrky a zábleskov. 

jinbei_ef_led_ovladani


Ovládanie a konštrukcia

Svetlo má vstavaný prijímač s 2,4GHz frekvenciou a možno ho diaľkovo ovládať promócií ovládačov  EF-RC  alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie. Dosah ovládanie je 100 metrov. Telo svetla je z tvrdeného plastu a chráni elektroniku pred poškodením pri preprave a manipulácii. Na bočnom paneli svetlá sú jednotlivé ovládacie prvky a prehľadný displej ukazujúci nastavené hodnoty. 

Dodatočné parametre

Kategória: LED s bajonetem
Záruka: 3 roky
Hmotnosť: 1 kg
Farebná teplota: 5500K
Napájanie: Zo siete
Svetelný zdroj: COB LED čip, životnosť> 100 000 hodín
Výkon: 150 W
Svetelný výkon (Lx) 0,5 m: 38 000 bez reflektora / 194 000 s 60° reflektorom
Svetelný výkon (Lx) 1 m: 8 000 bez reflektora / 27 000 s 60° reflektorom
Energetická skupina: A+
Nastavenie výkonu: 1 - 100% po percente
Kanály a skupiny: 32 (0-31) / 16 skupín (AJ, L, O, P, Q, S, U, V)
Vyžarovací uhol: 120 °
Index CRI: >97
Index TLCI: >97
Diaľkové ovládanie: Diaľkové ovládanie
Ovládanie cez aplikáciu: Áno, dosah> 15 m
Rozměry: 30 x 18,5 x 13,5 cm
Hmotnosť: 2,8 kg
Obsah balenia: Svetlo, reflektor, ochranný kryt čipu, napájací kábel

LED světla Jinbei EF

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: