Objektív Tamron 15-30mm F/2.8 Di VC USD G2 pre Nikon

Kód: OBJ-TAMRON-N-581231
€1 339,60
Do týždňa (> 5 ks)

Objektív Tamron 15 - 30 mm F / 2.8 Di VC USD G2 pre bajonet Nikon je vysoko svetelný ultra široký zoom full-frame objektív s F / 2.8 a ohniskovou vzdialenosťou začínajúcej na 15 mm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Objektív Tamron 15 - 30 mm F / 2.8 Di VC USD G2 (model A041N) pre bajonet Nikon je svetelný ultra široký zoom objektív s F/2.8 a ohniskovou vzdialenosťou začínajúcej na 15 mm. Vstavaná MPU jednotka značne zlepšuje rýchlosť a precíznosť stabilizácie a automatického ostrenia.

Po začlenení nového elementu XGM (Expanded Glass Molded Aspherical) a hromadných LD (Low Dispersion) elementov bolo minimalizované skreslenie a bočné chromatické aberácie, ktoré sú častým problémom u širokouhlých objektívov.

K obmedzeniu zábleskov a tieňov bol použitý novo vyvinutý XGM povrch objektívu. Tento vysoko svetelný širokouhlý zoom objektív, je model novej generácie, vyznačujúci sa vysokou kvalitou a prvotriednou optikou, ktorá oživí vaše fotografické zážitky.

 

Vysoko kvalitný a rýchly širokouhlý zoom objektív

Tento širokouhlý objektív ponúka F / 2.8 a ohniskovú vzdialenosť začínajúcu na 15 mm. Táto kombinácia umožňuje veľké rozlíšenie aj po okrajoch fotografie. Tamron vďaka začleneniu nového elementu XGM (Expanded Glass Molded Aspherical) a hromadných LD (Low Dispersion) elementov, ktoré redukujú skreslenie a bočné chromatické aberácie, dosiahol takéto rozlíšenie, ktorým sa môžu pochváliť objektívy len s pevnou ohniskovou vzdialenosťou.

Nová AX povrchová úprava

AX povrchová úprava (Anti-reflection Expand) je veľmi efektívna pre širokouhlé objektívy s vlastnosťou prepúšťať čo najmenej nežiaduceho svetla z okrajových oblastí a kontrolovať tak tok lúčov, ktoré ovplyvňujú kvalitu obrazu. AX je revolučná patentovaná technológia, ktorá odráža lúče v okrajových oblastiach v rovnakom pomere ako uprostred. Nielenže prekonáva problémy so zakrivením ale tiež dokáže prekonať problémy spojené s tradične vyrábaným vypuklým povrchom.

Tento model je vybavený eBand povrchovou úpravou (Extended Bandwidth and Angular-Dependency), ktorá uplatňuje nanotechnológiu a BBAR povrchovou úpravou (Broad-Band Anti-Reflection), ktorá efektívne eliminuje tvorbu nežiaducich zábleskov a tieňa a pritom poskytuje jedinečný a mimoriadne výnimočný čistý obraz od kraja.

 

Vysoko rýchlostné automatické zaostrovanie AF

Vďaka vysoko rýchlostnému duálnemu Dual IPU (mikroprocesorová jednotka) a USD (ultrazvukový motor), poskytuje tento model veľmi rýchly, tichý a vysoko precízny výkon automatického ostrenia s vynikajúcou kompenzáciou vibrácií.

VC zaručí ostrosť obrazu

Tamron zverejnil ako prvý na svete ,vysoko svetelný širokouhlý zoom objetív s F / 2.8, ktorý je vybavený VC mechanizmom (stabilizácia obrazu). Tento model druhej generácie bol ešte vylepšený o nové mechanizmy, ktoré prekonajú starší model A012.

 


Vylepšená a odolná fluórovaná povrchová úprava

Povrchová úprava prednej časti objektívu odvádza mastnoty a vodu. Objektív je tak nenáročný na údržbu a viac odolný proti otlačkom prstov, prachu, vlhkosti a iným nečistotám.

Séria SP

Úlohou objektívov v SP sérii je plniť náročné požiadavky užívateľov a ponúknuť im radosť a zábavu pri používaní. Vďaka implementácii SP série sa podarilo zvýšiť optický výkon a kvalitu obrazu, kompatibilnú s poslednými high-pixel fotoaparátmi.

O spoločnosti Tamron CO., Ltd.

"Nové oči pre priemysel" sú filozofiou Tamronu. Toto krédo je v súlade s postavením spoločnosti Tamron ako komplexného výrobcu širokej palety originálnych optických produktov od výmenných objektívov pre zrkadlovky až po rôzne optické zariadenia určené pre koncových užívateľov aj OEM. Tamron vyrába optické produkty, ktoré prispievajú do rady rôznych technických odvetví a bude aj naďalej venovať svoju kreativitu a technickú zručnosť vývoji a výrobe špičkových optických zariadení. Tamron si tiež plne uvedomuje svoju zodpovednosť voči životnému prostrediu a usiluje sa o zachovanie prírodného prostredia v rámci všetkých svojich obchodných aktivít.

Špecifikácia:

Model: A041
Ohnisková vzdialenosť: 15 - 30 mm
Svetelnosť: F / 2.8

Uhol pohľadu (diagonálne):
110 ° 32 '- 71 ° 35' (pre full-frame DSLR)
85 ° 52 '- 49 ° 54' (pre APS-C DSLR)

Optická konštrukcia: 18 členov v 13 skupinách
Minimálna zaostriteľná vzdialenosť: 0.28 m (11 in) pri plnom priblížení
Maximálny pomer zväčšenia: 1: 5 (f = 30mm)

Priemer závitu filtra: N / A *
Maximálny priemer: φ 98.4 mm

Dĺžka **: 142,5 mm (5.6 in)
Hmotnosť: 1,100 g (38.8 oz)

Lamely clony: 9 (kruhová clona)
Minimálna svetelnosť: F / 22
Stabilizácia obrazu: 4.5 stops (TELE) (CIPA Standards Compliant)
(Nikon: D810)

Štandardné príslušenstvo: slnečná clona, ​​zadná a predná krytka
Bajonet: Nikon
Plne kompatibilný s telekonvertor a konzolou TAP-in ConsoleTM
Konštrukcia objektívu je odolná proti vlhkosti

* Dĺžka je vzdialenosť objektívu medzi plochou bajonetu a vrcholom objektívu
** Kruhová clona si udržiava takmer kruhový tvar aj pri zaclonení o 2 expozičné stupne z plne otvorenej clony

Poznámka výrobcu:

Tamron ponúka široké portfólio objektívov pre digitálne aj klasické zrkadlovky. Za viac ako 60 rokov skúseností v oblasti foto optiky, sa stal jedným z najvýznamnejších predstaviteľov na poli výrobcu kvalitnej foto techniky na svete.

Dodatočné parametre

Kategória: Pre Nikon
Záruka: 24
Hmotnosť: 2 kg
Hmotnosť (g): 1100
Svetelnosť: F2.8
Bajonet: Nikon
Optická stabilizácia: Áno
Konštrukcia - počet skupín: 13
Konštrukcia - počet členov: 18
Min. zaostriteľná vzdialenosť (cm): 28
Najvyššie clonové číslo: F22
Ostrenie: Automatické (AF)
Max. ohnisková vzdialenosť (mm): 30
Min. ohnisková vzdialenosť (mm): 15
Ohnisko: Premenlivé
Kategória objektívu: Širokouhlý objektív
Objektív pre formát: Full frame
Rozmery objektívu (D x V) mm: 142,5
Svetelnosť - najdlhšie ohnisko: 2,8
Svetelnosť - najkratšie ohnisko: 2.8
Upevnenie na statív: Nie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: