Objektív Tamron 15-30mm F/2.8 Di VC USD G2 pre Nikon

Kód: OBJ-TAMRON-N-581231
€1 427,60
Opýtať sa
Položka bola vypredaná…
Objektív Tamron 15 - 30 mm F / 2.8 Di VC USD G2 pre bajonet Nikon je vysoko svetelný ultraširoký zoom full-frame objektív s F / 2.8 a ohniskovou vzdialenosťou začínajúce na 15 mm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Objektív Tamron 15 - 30 mm F / 2.8 Di VC USD G2 (model A041N) pre bajonet Nikon je svetelný ultraširoký zoom objektív s F/2.8 a ohniskovou vzdialenosťou začínajúce na 15 mm. Vstavaná MPU jednotka značne zlepšuje rýchlosť a precíznosť stabilizácie a automatického ostrenia.

Po začlenení nového elementu XGM (Expanded Glass Molded Aspherical) a hromadných LD (Low Dispersion) elementov bolo minimalizované skreslenie a bočné chromatická aberácia, ktoré sú častým problémom u širokouhlých objektívov.

K obmedzeniu zábleskov a tieňov bol použitý novo vyvinutý XGM povrch objektívu. Tento vysoko svetelný širokouhlý zoom objektív je model novej generácie, vyznačujúce sa vysokou kvalitou a prvotriedne optikou, ktorá oživí vaše fotografické zážitky.

 

Vysoko kvalitný a rýchly širokouhlý zoom objektív

Tento širokouhlý objektív ponúka F / 2.8 a ohniskovú vzdialenosť začínajúce na 15 mm. Táto kombinácia umožňuje veľké rozlíšenie aj po okrajoch fotografie. Tamron vďaka začlenenie nového elementu XGM (Expanded Glass Molded Aspherical) a hromadných LD (Low Dispersion) elementov, ktoré redukujú skreslenie a bočné chromatickú aberáciu, dosiahol takého rozlíšenie, ktorým sa môžu pochváliť objektívy s pevnou ohniskovou vzdialenosťou.

Nová AX povrchová úprava

AX povrchová úprava (Anti-reflection Expand) je veľmi efektívna pre širokouhlé objektívy s vlastnosťou prepúšťať čo najmenej nežiaduceho svetla z okrajových oblastí a kontrolovať tak tok lúčov, ktoré ovplyvňujú kvalitu obrazu. AX je revolučný patentovaná technológia, ktorá odráža lúče v okrajových oblastiach v rovnakom pomere ako uprostred. Nielen že prekonáva problémy so zakrivením, ale tiež dokáže prekonať problémy spojené s tradične vyrábaným vypuklým povrchom.

Tento model je vybavený eBand povrchovou úpravou (Extended Bandwidth and Angular-Dependency), ktorá uplatňuje nanotechnológiu a BBAR povrchovou úpravou (Broad-Band Anti-Reflection), ktorá efektívne eliminuje tvorbu nežiaducich zábleskov a tieňa a pritom poskytuje jedinečný a mimoriadne výnimočný, čistý obraz od kraja.

 

Vysoko rychlostné automatické zaostrovanie AF

Vďaka vysokorychlostnemu duálnemu Dual IPU (mikroprocesorová jednotka) a USD (ultrazvukový motor), poskytuje tento model veľmi rýchly, tichý a vysoko precízne výkon automatického ostrenia s vynikajúcou kompenzáciou vibrácií.

VC zaručí ostrosť obrazu

Tamron zverejnil ako prvý na svete vysoko svetelný širokouhlý zoom obketiv s F / 2.8, ktorý je vybavený VC mechanizmom (stabilizácia obrazu). Tento model druhej generácie bol ešte vylepšený o nové mechanizmy, ktoré prekoná starší model A012.

 


Vylepšená a odolná fluórovaný povrchová úprava

Povrchová úprava prednej časti objektívu odvádza mastnoty a vodu. Objektív je tak nenáročný na údržbu a viac odolný proti odtlačkom prstov, prachu, vlhkosti a iným nečistotám.

séria SP

Úlohou objektívov v SP sérii je plniť náročné požiadavky užívateľov a ponúknuť radosť a zábavu pri používaní. Vďaka implementácii SP séria sa podarilo zvýšiť optický výkon a kvalitu obrazu, kompatibilný s poslednými high-pixel fotoaparáty.

O spoločnosti Tamron CO., Ltd.

"Nové oči pre priemysel" je filozofiou Tamronu. Toto krédo je v súlade s postavením spoločnosti Tamron, ako komplexného výrobca širokej palety originálnych optických produktov, od výmenných objektívov pre zrkadlovky až po rôzne optické zariadenia určená pre koncových užívateľov aj OEM. Tamron vyrába optické produkty, ktoré prispievajú do rady rôznych technických odvetví, a bude aj naďalej venovať svoju kreativitu a technickú zručnosť vývoji a výrobe špičkových optických zariadení. Tamron si tiež plne uvedomuje svoju zodpovednosť voči životnému prostrediu a usiluje o zachovanie prírodného prostredia v rámci všetkých svojich obchodných aktivít.

Špecifikácia:

Model: A041
Ohnisková vzdialenosť: 15 - 30 mm
Svetelnosť: F / 2.8

Uhol pohľadu (diagonálne):
110 ° 32 '- 71 ° 35' (pre full-frame DSLR)
85 ° 52 '- 49 ° 54' (pre APS-C DSLR)

Optická konštrukcia: 18 členov v 13 skupinách
Minimálna zaostriteľná vzdialenosť: 0.28 m (11 in) pri plnom priblížení
Maximálny pomer zväčšenia: 1: 5 (f = 30mm)

Priemer závitu filtra: N / A *
Maximálny priemer: φ 98.4 mm

Dĺžka **: 142,5 mm (5.6 in)
Hmotnosť: 1,100 g (38.8 oz)

Lamely clony: 9 (kruhová clona)
Minimálna svetelnosť: F / 22
Stabilizácia obrazu: 4.5 stops (TELE) (CIPA Standards Compliant)
(Nikon: D810)

Štandardné príslušenstvo: slnečná clona, ​​zadné a predné krytka
Bajonet: Nikon
Plne kompatibilný s telekonvertor a konzolou TAP-in ConsoleTM
Konštrukcia objektívu je odolná proti vlhkosti

* Dĺžka je vzdialenosť objektívu medzi plochou bajonetu a vrcholom objektívu
** Kruhová clona si udržiava takmer kruhový tvar aj pri zaclonenie o 2 expozičné stupne z plne otvorenej clony

Poznámka výrobca:

Tamron ponúka široké portfólio objektívov pre digitálne aj klasické zrkadlovky. Za viac ako 60 rokov skúseností v oblasti foto-optiky sa stal jedným z najvýznamnejších predstaviteľov na poli výrobcu kvalitné foto techniky na svete.

Dodatočné parametre

Kategória: Pre Nikon
Záruka: 24
Hmotnosť (g): 1100
Svetelnosť: F2.8
Bajonet: Nikon
Optická stabilizácia: Áno
Konštrukcia - počet skupín: 13
Konštrukcia - počet členov: 18
Min. zaostriteľná vzdialenosť (cm): 28
Najvyššia clonové číslo: F22
Ostrenie: Automatické (AF)
Max. ohnisková vzdialenosť (mm): 30
Min. ohnisková vzdialenosť (mm): 15
Ohnisko: Premenlivé
Kategória objektívu: Širokouhlý objektív
Objektív pre formát: Full frame
Rozmery objektívu (D x V) mm: 142,5
Svetelnosť - najdlhšia ohnisko: 2,8
Svetelnosť - najkratšia ohnisko: 2.8
Upevnenie na statív: Nie
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: