Octabox SB 55 cm rýchlorozkládací, adaptér Bowens

Kód: SOF-SB-OCT-55
€49,60
Predaj ukončený
Softbox s rýchlo rozkladacou konštrukciou a zámkovým mechanizmom špeciálne navrhnutý pre prevážanie a prenášanie. Octabox je navrhnutý pre fotografovanie portrétov, postáv, fashion a glamour fotografii. Vytvára krásne plynulý prechod svetla ku tieňu bez viditeľných hrán. Mäkkosť možno zmeniť odnímateľnými difúznymi plochami. Softbox je otočný o 360 °.

Detailné informácie

Podrobný popis

Octabox SB 55 cm - rýchlorozkládací so zámkovým mechanizmom

Softbox typu SB je primárne určený na cestovanie a pre mobilné ateliéry. Mechanizmus skladania je navrhnutý tak, aby softbox zaberal čo najmenej miesta a zaisťuje jednoduché rozloženie a zloženie počas niekoľkých málo sekúnd a to aj s nasadenými difúznymi plátnami. Vďaka jeho váhe ho oceníte pri fotografovaní reportáží, svadieb i rýchlych portrétov.

 

Použitý materiál

Softbox je vyrobený z pevného kvalitného materiálu s vnútornou odrazovou striebornou vrstvou, ktorá sa stará o maximálný svetelný výstup. Difúzne plátna softboxu sú čisto biela a odolná proti UV. Vďaka tomu je zaistené presné podanie farieb. Obe vnútorné plátna sú odnímateľná. Vďaka tomu je možné meniť mäkkosť svetla.


Kompatibilita

Softbox je dodávaný vrátane adaptéra pre uchytenie na svetlá so zámkom Bowens. Ten je najrozšírenejším na trhu a softbox je tak kompatibilný s väčšinou zábleskových a trvalých svetiel a Speedlite bleskov. Bajonet je otočný o 360 ° a softbox tak možno umiestniť do akejkoľvek polohy.


Využitie

Osemuholníkový softbox sa využíva predovšetkým na fotografovanie portrétov, postáv, fashion, glamour a akt fotograiu. Jeho tvar vytvára plynulý prechod svetla ku tieňi bez viditeľných ostrých hrán. Veľkosť softboxu potom udáva plochu, ktorú nasvieti. Tento octabox je ideálny pre externé blesky, kedy ho, v kombinácii s držiakom  a teleskopickou tyčou, môže obsluhovať aj asistent. Octabox je vďaka svojej hĺbke a veľkosti ideálny aj na svietenie detailov v štúdiu.

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Octabox
Záruka: 24
Rozmer plátna: Ø55cm
Hĺbka: 36cm
Vnútorná difúzna plátno: Áno, odnímateľná
Vonkajšie difúzne plátno: Áno, odnímateľná
Voština: Nie
Konštrukcia: Rýchlorozkládacia, 8 prutov
Otočný: Áno, 360 °
Adaptér: Bowens
Váha: 0,5 kg
Súčasť balenia: Softbox, 2 difúzna plátna, bajonet Bowens, prepravná taška

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: