Octabox SMDV SPEEDBOX A 110 cm - adaptér Bowens

Kód: SOF-SMDV-A110
€360
Skladom (2 ks)
Softbox s rýchlo rozkladacou konštrukciou a zámkovým mechanizmom SMDV špeciálne navrhnutý pre prevážanie a prenášanie. Octabox je navrhnutý pre fotografovanie portrétov, postáv, fashion a glamour fotografii. Vytvára krásne plynulý prechod svetla ku tieňu bez viditeľných hrán. Mäkkosť možno zmeniť odnímateľnými difúznymi plochami. Softbox je otočný o 360 °.

Detailné informácie

Podrobný popis

Octabox SMDV 110 cm - rychlorozkládací so zámkovým mechanizmom

Softbox typu SMDV využíva tie najkvalitnejšie materiály na konštrukciu i plátna. Vďaka tomu sú softboxy tejto značky masívne využívané profesionálnými fotografmi, ktorí si potrpia na detail. Konštrukciu tvorí sklolaminátové prúty ktoré sú navrhnuté pre časté skladanie a rozkladanie a nevadí im ani hribší zaobchádzanie. Plátno je vďaka nim perfektne vypnuté.
 


Použitý materiál

Softbox je vyrobený z pevného kvalitného materiálu s vnútornou odrazovou striebornou vrstvou, ktorá sa stará o maximálne svetelný výstup. Difúzne plátna softboxu sú čisto biela a odolná proti UV. Vďaka tomu je zaistené presné podanie farieb. Obe vnútorné plátna sú odnímateľná. Vďaka tomu je možné meniť mäkkosť svetla.


Kompatibilita

Softbox je dodávaný vrátane adaptéra pre uchytenie na svetlá so zámkom Bowens. Ten je najrozšírenejším na trhu a softbox je tak kompatibilný s väčšinou zábleskových a trvalých svetiel a Speedlite bleskov. Bajonet je otočný o 360 ° a softbox tak možno umiestniť do akejkoľvek polohy.


Využitie

Osemuholníkový softbox sa využíva predovšetkým na fotografovanie portrétov, postáv, fashion, glamour a akt fotograii. Jeho tvar vytvára plynulý prechod svetla ku tieňa bez viditeľných ostrých hrán. Veľkosť softboxu potom udáva plochu, ktorú nasvieti. Octabox s týmto priemerom je ideálny na svietenie portrétov, poloportrétů a celých postáv. Krásne nasvieti aj celé prostredie scény.

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Octabox
Záruka: 24
Rozmer plátna: Ø110cm
Hĺbka:
Vnútorná difúzna plátno: Áno, odnímateľná
Vonkajšie difúzne plátno: Áno, odnímateľná
Voština: Nie
Konštrukcia: Rýchlorozkládacia, 8 prutov
Otočný: Áno, 360 °
Adaptér: Bowens
Súčasť balenia: Softbox, 2 difúzna plátna, bajonet Bowens, prepravná taška

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: