Odrazová doska - plocha 60cm s úchopom do ruky

Kód: ODR-60
€9,87
Predaj ukončený

Odrazová doska 60 cm je základné vybavenie každého fotografa a filmára. Doska sa skladá zo striebornej a zlatej plochy, ktoré využijete v štúdiu aj v exteriéroch pri práci s prirodzeným svetlom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Odrazová doska 60 cm strieborná / zlatá s úchopom do ruky

Odrazové dosky patria medzi základné vybavenie každého fotografa a filmára. Využitie nájde v exteriéri pri práci s prirodzeným svetlom ale aj  v ateliéri, kde slúži na dosvietenia tieňov alebo ako tieniaca plocha. Odrazová doska 5v1 sa skladá z rýchlo rozkladacieho rámu so strieborno-zlatou plochou a úchopom. Rozloženie aj zloženie je otázkou niekoľkých sekúnd. Vďaka priemeru 25 cm v zloženom stave dosku pohodlne pribalíte do foto batohu na cesty. Doska je zabalená v prepravnom puzdre aby nedošlo k jej poškodeniu alebo zašpineniu.Využitie plôch odrazovej dosky:

Strieborná plocha - prisviecovanie určené pre odrážanie fotografických bleskov o teplotách 5500-6500K (v závislosti na farebnej teplote zdroja svetla) táto plocha nemení farebnú teplotu zdroja.

Zlatá plocha - prisviecovanie s dofarbením, táto plocha je určená pre teplé dofarbenie objektu, napríklad pri zamračenej oblohe. Odrazom svetla sa posúva jeho farebná teplota smerom k 3000K.Dodatočné parametre

Kategória: Odrazové dosky a držiaky
Priemer: 60cm
Farebné plochy: strieborná, zlatá
Rýchlo rozkladacia: Áno
Priemer v zloženom stave: 25cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: