Rádiový odpaľovač DC-02B, kompletná sada

Kód: ODP-DC-02-B-SADA
€25,32
Predaj ukončený

Komfortná, diaľková synchronizácia štúdiových zábleskov pomocou rádiového signálu. Možnosť nastavenia dvoch rôznych frekvencií. Set je vhodný pre použitie v ateliéri aj exteriéri. Umožňuje tiež prepojenie jedného odpaľovača a viac prijímačov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Komfortná, diaľková synchronizácia štúdiových zábleskov pomocou rádiového signálu. Možnosť nastavenia dvoch rôznych frekvencií.

Set je vhodný pre použitie v ateliéri aj exteriéri. Umožňuje tiež prepojenie jedného odpaľovača a viac prijímačov. Dosah medzi odpaľovačom a prijímačom je minimálne 20m (dosah v uzavretom priestore: min. 10m, dosah v otvorenom priestore: min. 20m) a vďaka vysokofrekvenčnému prenosu (frekvencia 433MHz) nie je nutná priama viditeľnosť medzi koncovými bodmi. Synchronizačný čas: až 1/200.
K fotoaparátu je možné pripojiť vysielač pomocou stredového kontaktu (sánky na systémový blesk) alebo káblom, ktorý je tiež súčasťou balenia.

Prijímač je napájaný dvomi 1,5V batériami (veľ. AAA), vysielač je napájaný batériou 12V s dlhou životnosťou (23A 12V).

Prijímač

Prijímač DC-02 sa k zábleskovej hlave pripája malým synchronizačným konektorom 3,5 mm. Umožňuje prepojenie jedného odpaľovača a niekoľkých prijímačov.

Napájanie vysielacia časť: 12V batéria typ 23A
Napájanie prijímacia časť: 2x 1,5V batérie (veľ. AAA)


Tento set nie je možné kombinovať so štvorkanálovým systémom z našej ponuky!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: