Set bleskov 2x Basic 150Ws + fotografický stôl 60x100 cm + prepravná taška

Kód: SAD-BLE-PRODUKT-1
€268
Skladom (2 ks)

Set dvoch štúdiových bleskov Basic, odpaľovača, statívov, malého fotografického stola a softboxov pre produktovú fotografiu. Set je ideálnym riešením pre menšie ateliéry a na fotenie drobných produktov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Štúdiové blesky rady Basic sú ideálnym riešením pre začínajúcich fotografov a malé ateliéry, ktorým ponúknu skvelý pomer cena / výkon. Blesk disponuje výkonom 150 Ws a vďaka malým rozmerom je ľahko prenosný a uskladnitelný.

Telo blesku vrátane uchytenia dáždnika je z tvrdeného plastu, ktorý zaisťuje nízku váhu a zároveň zachováva pevnosť celého blesku. Blesk je vybavený bajonetom Basic, ktorý možno ľahko premeniť na štandardizovaný bajonet Bowens pomocou prechodky. Basic bajonetom sú vybavené aj dodávané softboxy, dokupovanie prechodky tak nie je podmienkou. Výhodou je výbojka zapustená do malého reflektora, vďaka čomu možno blesk používať aj bez ďalšieho príslušenstva.

Nastavovanie blesku je riešené pomocou otočného kolieska, samostatne je možné ovládať zvukovú signalizáciu, ktorá upozorňuje na záblesk a následné dobitie blesku a ktorú možno vypnúť. Samostatne sa ovláda aj pilotná žiarovka, ktorá je u tohto svetla. Signalizáciu je možné vypnúť. Na zadnom paneli sú umiestnené dva synchro konektory, jeden pre klasické odpaľovača s 3,5 mm jackom, druhý pre odpaľovače s usb konektorom - k blesku je dodávaný kompletný odpaľovač AC-04, ktorý je pripojený práve týmto jackom. U blesku je samozrejmosťou výbojka typu plug-in a pilotná žiarovka.

Tento set obsahuje aj kovový štúdiový statív s maximálnou výškou 1,7 metra.

V sete nájdete aj fotografický stôl s bielou opálovou difúznou doskou s rozmermi 60x100 cm, ktorý je ideálny pre fotenie menších produktov. Kvalitná opálové doska zaisťuje rovnomerné čisté presvietenie stola, ktoré odstráni, alebo uľahčí následnú postprodukciu. Použitím fotografického stola získate fotografiu bez tieňov. Hliníková konštrukcia stola je rýchlo rozkladacia, stôl tak možno v priebehu niekoľkých sekúnd rozložiť a zložiť, vďaka čomu nepotrebujete stále miesto.

Celý set, okrem stola, pohodlne zložíte do dodávanej prepravnej tašky.

Hlavné výhody blesku:

  • Nízka váha a malé rozmery
  • Dostačujúci výkon pre produktovú a portrétnu fotografiu

Náš tip:

  • Tento set je vďaka svojim rozmerom mobilný a vhodný na časté prenášanie. Oceníte ho nielen v štúdiu / kancelárii, ale aj pri fotení menších produktov priamo u klienta.

Dodatočné parametre

Kategória: Produktové fotografie
Záruka: 24
Model: GY-150
Smerné číslo (GN): 36
Výbojka: 150 Ws
Farebná teplota (K): 5500 K (+/- 200 K)
Pilotná žiarovka: 50 W
Doba nabíjania: 0,5 - 3 s
Doba záblesku: 1/800 - 1/1000 s
Metódy spúšťania blesku: foto-dióda, synchronizačný kábel, testovacie tlačidlo
Odpaľovací prúd / konektor: 5 V / 3,5 "(malý jack)
Pracovné napätie: 180 - 250 V / 50 Hz
Závit na montáž statívu: 5/8 "s integrovaným držiakom dáždnika
Nastaviteľná sila blesku: Áno
Nastaviteľná sila žiarovky: Nie
Testovacie tlačidlo: Áno
Vypínanie zvuku / zvuková signalizácia: Nie / Nie
Vypínanie pilotnej žiarovky: Áno
Minimálna výška statívu: 75 cm
Maximálna výška statívu: 170 cm
Váha statívu: 1,8 kg
Spigot statívu: Štandardizovaný spigot 5/8
Počet difúznych plátien softboxu: 2 - odnímateľné
Veľkosť dosky stola: 60 x 100 cm
Konštrukcia stola: Hliníková - rýchlo rozkladacia
Obsah balenia: 2x blesk, 2x napájací kábel, 2x pilotná žiarovka, 2x výbojka, 2x statív, 1x odpaľovač + prijímač, 2x softbox, 1x fotografický stôl, 1x prepravná taška

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: