Set YN-AIR Easy Produkt

Kód: SAD-AIR-EASY
€356
Opýtať sa
Položka bola vypredaná…

Jednoduchá, ale praktická sada stálych svetiel určená predovšetkým pre produktovú fotografiu. Set volený pre maximálne uľahčenie tvorby eshopovej fotografie

Detailné informácie

Podrobný popis

Jednoduchá, ale praktická sada stálych svetiel určená predovšetkým pre produktovú fotografiu. Set volený pre maximálne uľahčenie tvorby eshopovej fotografie je vhodný nielen pre použitie s fotografickým stolom, ale aj samostatne a obsahuje dve výkonné LED svetlá YN-300 air s nastaviteľnou farebnou teplotou a plynule regulovateľným výkonom, produkujú príjemné mäkké svetlo, ktoré sa používa ako hlavné nasvietenie pre menšie až stredne veľké produkty. Ako backlite (svetlo na pozadí) je použité treťie o poznanie silnejšie svetlo YN-600, na ktorom možno takisto plynule meniť farebnú teplotu a výkon. (Vo vyššej verzii YN-600 II je možné navyše smerovať tok svetla pomocou bočných klapiek).

Všetky svetlá sú kompaktné a možno ich napájať ako pomocou batérií tak priamo z adaptérom zo siete, ktorý je súčasťou balenia. Uchytenie svetiel je riešené pomocou držiakov so štandardizovaným závitom 1/4 "doplneným u YN-300 o praktický polohovateľný držiak do sánok blesku.

Pre beztieňovú fotografiu bol set doplnený o stredne veľký priesvitný fotografický stôl s opálovou doskou s rozmermi 60x130cm (relaná odkladacia plocha cca 60x50 cm).

Postavenie predných svetiel (YN-300) rieši dvojica statívov s maximálnou výškou 1,7 m. Zadné svetlo (YN-600) je uchytené pomocou držiaku priamo ku konštrukcii stola tak, aby zospodu rovnomerne presvetľovalo celú pracovnú plochu.

Pri správnom nastavení výkonu spodného svetla je pracovná plocha, zatemnená tak, že na výslednej fotografii vzniká okolo produktu čisto biela plocha. Odpadá tak problém s orezávaním a retušováním pozadia. Osvetlenie samotného produktu spredu a z bokov potom zaisťuje čelná dvojica svetiel.

Doporučený pomer výkonov je približne 2: 5 (predné: zadné)


Obsah setu:

2 ks - trvalé LED svetlo YN-300 air
2 ks - statív 1,7 m
1 ks - trvalé LED svetlo YN-600 II
1 ks - fotografický stôl 60x130

 

Detailné parametre jednotlivých komponentov sú vypísané priamo pri samostatných produktov (po rozkliknutí ich obrázkov)

 

produktova-fotografie

Príklad použitia tohto setu - svietenie propagačných materiálov
YN-300 ako bočné a čelné svietenie.
YN-600 ako spodné presvietenie fotografického stolu.

Dodatočné parametre

Kategória: LED
Záruka: 24
Hmotnosť: 10 kg
Typ svetiel: YN-AIR 300/600
Výkon svetiel: 2000 (2x) / 4000 LM (YN-300 / YN-600)
Farebná teplota: 3200 - 5600 K (plynule nastaviteľná)
Regulácia výkonu: Plynulá
Napájanie: Batériové aj z el. siete (batéria NP-F alebo nap. adaptér)
Výška statívov: 1,7 m
Rozmer pracovnej plochy stola: 60 x 50 cm (približne)
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: