Trvalé LED svetlo Falcon Eyes Saber 2, LED BAR 17W, 3200-8000K

Kód: SVE-SA2-LED-BAR
€105
Predaj ukončený

LED svetelný meč Falcon Eyes Saber Two, je vďaka svojej skladnej konštrukcii, možnosti napájania zo siete aj NP-F batérií a širokému farebnému spektru, univerzálne svetlo, ktoré využijete pre portrétnu aj štúdiovú fotografiu a efektové svietenia. Vďaka vysokému podaniu farieb CRI> 95Ra svetlo neskresľuje farby.

Detailné informácie

Podrobný popis

Svetelný meč - LED BAR Saber Two

Svetelný meč Saber Two v sebe kombinuje vlastnosti, ktoré z neho robia univerzálne svetlo na rôzne typy svietenia. Svetlo je skvelou voľbou pre všetkých fotografov a filmárov, ktorí vyžadujú vysokú kvalitu čipu, perfektné podanie farieb a možnosť natáčania aj na vyššiu FPS.


 

Konštrukcia svetla

Hliníková konštrukcia svetla a tyčový tvar z neho robia svetlo, ktoré môžete mať na cestách a lokáciách stále pri ruke. Svetlo je samostatne vhodné na efektové svietenie, portrétne svietenie alebo svietenie produktov. Pre lepšiu manipuláciu so svetlom je možné ho vybaviť pogumovaným madlom do ruky, ktoré je súčasťou balenia. Saber Two je jedinečný tiež vďaka premysleným U a T držiakom, pomocou ktorých je možné spojiť niekoľko svetiel dohromady a nasvietiť tak väčšiu plochu. Svetlá môžete nastavovať do skupín a z jedného potom ovládať všetky svetlá v skupine, čo je ďalší prvok, ktorý pri použití viac kusov pohromade alebo rozmiestnených po scéne, oceníte hneď pri prvom použití.

LED čipy sú prekryté difúznou plochou, aby bolo svetlo mäkké a prirodzené. Ku svetlu je možné dokúpiť klapky, ktoré tok svetla viac usmerňujú. Klapky využijete pri svietení pozadí alebo produktov.

 

Výkon a farebná škála

LED BAR disponuje výkonom 17 W, 2120 luxov, ktorý je plynule regulovateľný od 10 do 100%. Farebnú teplotu je možné meniť v rozsahu od 3200 do 8000 K. Svetlo tak môžete použiť v akýchkoľvek svetelných podmienkach.


Napájanie

Svetlo má slot pre batériu s päticou Sony NP-F. V ateliéri ho môžete napájať zo siete AC adaptérom, ktorý je súčasťou balenia.

Pozor: Batérie nie je možné v zariadení nabíjať a je nutné použiť externú nabíjačku. Batérie nie sú súčasťou balenia.

Dodatočné parametre

Kategória: LED tyče
Záruka: 24
Farebná teplota: Bi-color
Napájanie: Hybridné
Počet diód: 288
Svetelný tok: 0,5m 2120 lux .; 1m 623 lux .; 2m 180 lux.
Index podania farieb: Ra> 95
Farebná teplota: 3200, 5000, 5600, 8000K
Napájanie: Batéria Sony NP-F / sieťový kábel
Uchytenie: Do ruky, na spigot statívu so závitom 1/4 "
Diaľkové ovládanie: Nie
Hmotnosť: 660 g
Rozmery: 505x60x60mm
Obsah balenia: Svetlo, držiak, sieťový adaptér, prepravný obal, spojky na prepojenie svetiel

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: