Drôtová časová spúšť Pixel King T3, konektor N3 (Canon)

Kód: PRI-SP-DRAT-T3-N3
€32,18 €26,82 bez DPH
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Drôtová časová spúšť s konektorom typu N3 pre fotoaparáty CANON - všetkým verzií s týmto  konektorom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Drôtová časová spúšť T3 s výmenným prepojovacím káblom s koncovkou N3 je vhodná pre zrkadlovky CANON. Kompatibilita je daná typom konektoru prepojovacieho kábla, samotná spúšť je univerzálna pre všetky fotoaparáty. Spúšť má dvoj polohové tlačidlo, ktoré funguje rovnakým spôsobom ako spúšť fotoaparátu.

Digitálny displej s oranžovým podsvietením umožňuje prehľadné ovládanie všetkých  funkcií, medzi ktoré patrí jednoduché vyhotovenie snímok, sériové snímanie, dlhé expozície v režime "BULB", samospúšť s časovačom (1-59s) a možnosťou voľby počtu snímok (1-99 alebo nekonečno).

V pokročilom režime je možné  kombinovať oneskorenia  medzi snímkami, dĺžku expozície, interval a celkový počet snímok. Možnosti drôtovej  spúšte ocení každý, či už sa  jedná o bežné fotenie alebo profesionálne astro fotografie, fotenie krajín či timelapse.

Spúšť nielenže  dokáže zastúpiť funkcie, ktoré sú  bežne  dostupné len u drahších fotoaparátov, ale zároveň je nenahraditeľným pomocníkom pri fotení dlhších, kombinovaných expozícií či umeleckých fotografií zo statívu, ktoré by "z ruky" nebolo možné vyhotoviť.

Drôtová spúšť je vhodná pre tých, ktorí chcú alebo môžu pri fotení stáť blízko fotoaparátu a tam, kde scéna nevyžaduje bezdrôtové riešenie spúšte.

 

 

Vybrané podporované fotoaparáty:

CANON: 1D, 5D, 6D, 7D, 50D, 40D, 30D, 20D, 10D

 

Dodatočné parametre

Kategória: Časová spúšť
Typ spúšte: Drôtová
Typ konektoru pre fotoaparát: N3
Typ konektoru pre spúšť: 3,5mm jack
Napájanie: AAA batérie (2ks)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: