Držiak a tŕne pre zavesenie jedného foto-pozadia na stenu

Kód: SAD-POZ-DRZ-1
€30,80
Skladom (> 5 ks)

Držiak pre uchytenie jedného rolí foto-pozadia na stenu alebo strop a sada rozpínacích tŕňov pre papierové role pozadia s retiazkami a závažím. Plastová reťaz sa dá jednoducho skracovať podľa potreby.

Detailné informácie

Podrobný popis

Držiak pre uchytenie jedného fotografického pozadia na stenu alebo strop sa jedným párom tŕňov je ideálnou voľbou pre trvalé uchytenie pozadia. Držiak je dodávaný vrátane kovových kotiev, pomocou ktorých ho ľahko prichytíte do steny, stropu, alebo konštrukcie sadrokartónu. 

Rozpínacie tŕne slúži pre uchytenie rolky s fotografickým pozadím do držiaka. Tŕne možné použiť pre ľubovoľné fotografické pozadie navinuté na kartónové rolu (papierové, polypropylénové, vinylové). Tŕne sú rozpínacie čo znamená, že sa po vsunutie do úlohy pevne zablokujú, aby sa na nich role nepretáčal a následne ich stavíte do držiaka na fotopozadí. 

Súčasťou tŕňov je retiazka, pomocou ktorého možno fotopozadí odvíjať a spätne navíjať a závažia, ktoré držia retiazka napnutý. Tŕne sú vybavené brzdou , ktoré bránia pozadie v jeho samovoľnému odvíjaniu.  

Dodatočné parametre

Kategória: Uchytenie pozadia
Záruka: 24
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: