Držiak a tŕne pre zavesenie jedného foto-pozadia na stenu

Kód: SAD-POZ-DRZ-1
€33,68 –2 %
poz 1
€33,68 –2 % €33,04
Skladom (>5 ks)

Držiak pre uchytenie jednej role foto-pozadia na stenu alebo strop a sada rozpínacích tŕňov pre papierové role pozadia s retiazkami a závažím. Plastová reťaz sa dá jednoducho skracovať podľa potreby.

Detailné informácie

Podrobný popis

Držiak pre uchytenie jedného fotografického pozadia na stenu alebo strop s jedným párom tŕňov, je ideálnou voľbou pre trvalé uchytenie pozadia. Držiak je dodávaný vrátane kovových kotiev, pomocou ktorých ho ľahko prichytíte do steny, stropu alebo konštrukcie sadrokartónu. 

Rozpínacie tŕne slúžia pre uchytenie rolky s fotografickým pozadím do držiaka. Tŕne je možné použiť pre ľubovoľné fotografické pozadie navinuté na kartónovú rolu (papierovú, polypropylénovú, vinylovú). Tŕne sú rozpínacie čo znamená, že sa po vsunutí pevne zablokujú, aby sa na nich role nepretáčali a následne ich nastavíte do držiaka na fotopozadie. 

Súčasťou tŕňov je retiazka, pomocou ktorej môžete fotopozadie odvíjať a spätne navíjať a závažia, ktoré držia retiazku napnutú. Tŕne sú vybavené brzdou , ktorá bráni pozadiu v jeho samovoľnom odvíjaní.  

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: