Konštrukcia UT pre uchytenie fotografického pozadia na roli - brzdená

Kód: SAD-POZ-KON-TRN
€81,10 €67,58 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
25.7.2024

Konštrukcia pre fotografické pozadie navinuté na kartónovej roli alebo nosnej rúrke s brzdou a systémom odvíjania a navíjania.

Detailné informácie

Podrobný popis

Táto konštrukcia je ideálnou voľbou pre fotografické pozadia navinuté na kartónovej roli alebo nosnej tyči. Oproti klasickým konštrukciám sa vyznačuje chýbajúcou stredovou tyčou. Tá je nahradená rozpínacími "tŕňmi", ktoré sa vsádzajú priamo do role s pozadím. Tŕne sú vybavené brzdou a systémom odvíjania. Ten spríjemňuje ovládanie pozadia a stará sa o zabrzdenie pozadia a tiež eliminuje samovoľné odvíjanie.

 

Konštrukcia pre uchytenie fotografického pozadia na roli - brzdená

 

Robustné 2,8m vysoké statívy zo zliatiny hliníka sú vyššie ako klasické statívy pre svetlá. Tým dostávate viac priestoru nad fotografovaným objektom a maximálnu stabilitu v akejkoľvek výške. Tŕne majú variabilný priemer a môžete ich vsadiť do všetkých štandardných pozadí.

Tip: Ak na konštrukciu potrebujete uchytiť aj látkové pozadie alebo banner, stačí dokúpiť samostatnú teleskopickú horizontálnu tyč.

Ak potrebujete na konštrukciu uchytiť viac ako jedno pozadie je možné k nej prikúpiť držiak a tŕne pre druhé pozadie. Celú konštrukciu môžete ľahko zložiť do prepravnej tašky. Pokiaľ sa rozhodujete medzi konštrukciou UT a BG, tak táto UT verzia je celkovo stabilnejšia a je možné si rýchlejšie zložiť a rozložiť. Obe konštrukcie sa líšia iba v prvku pre uchytenie tŕňa (UT adaptér x BG adaptér). Konštrukcia BG však umožňuje predsadiť pozadie tak, aby sa neopieralo o nohy konštrukcie a zároveň môžete na voľné čapy statívov uchytiť buď svetlá, alebo pokojne dokúpiť ďalšie U-TYP adaptéry + tŕne a uchytiť na konštrukcii treba hneď dve pozadia naraz.

Dodatočné parametre

Kategória: Uchytenie pozadia
Max. výška: 280 cm
Min. výška: 95 cm
Max. priemer rúrok statívu: 3,5 cm
Max. doporučené zaťaženie: 10kg
Obsah balenia: 2x statív 2,8m, 2x U-typ adaptér, tŕne pre uchytenie pozadia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: