Set blesku Jinbei Hi 900 S a riadiacej jednotky TR Q7 II S pre Sony

Kód: SAD-BLE-HI-900-SONY
Akcia
Značka: Jinbei
€351 –4 %
Set blesku Jinbei Hi 900 S a riadiacej jednotky TR Q7 II S pre Sony
€351 –4 % €336,97 €280,81 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Set externého blesku a riadiacej jednotky so Sony Mi-shoe päticou pre použitie s fotoaparátmi tejto značky. Blesk Jinbei Hi-900 S aj jednotka TR-Q7 II S podporujú režimy TTL, HSS aj Freeze pre vyššie spomínané fotoaparáty. Vďaka jednotke môžete blesk použiť mimo tela fotoaparátu a plne ho ovládať.

Detailné informácie

Podrobný popis

V tejto sade nájdete všetko, čo potrebujete na plnohodnotné používanie externého blesku mimo tela fotoaparátu a to na vzdialenosť až 300 metrov. Riadiaca jednotka, umiestnená v Mi-shoe pätici, blesku odovzdáva všetky informácie potrebné pre jeho synchronizáciu a exponovanie. Zároveň na jej veľkom prehľadnom displeji a ovládacom paneli s dedikovanými tlačidlami ľahko nastavíte všetky funkcie blesku.

Blesk aj jednotka podporujú ako TTL, tak HSS a k dispozícii budete mať aj čisto manuálny režim, v ktorom môžete všetky hodnoty upravovať ručne, presne podľa vašich predstáv. Jednotka aj blesk sú osadené Mi-shoe päticou a sú priamo určené pre fotoaparáty značky Sony.

Tip: Blesk môžete používať aj bez riadiacej jednotky v režime "speedlite" priamo na fotoaparáte.

 

Párovanie riadiacej jednotky s bleskom

Rovnako ako ostatné blesky značky Jinbei, je aj Hi-900 S vybavený systémom Jinbei universal sync, ktorý nájdete aj v riadiacej jednotke TR Q7 II S. Vďaka tomuto systému komunikujú nielen spolu, ale aj s ostatnými bleskami od tohto výrobcu. Spárovanie jednotky s bleskom je otázkou prvotného nastavenia, ktoré zaberie niekoľko málo chvíľ. Stačí nastaviť rovnaký kanál a skupinu na oboch zariadeniach. Vďaka vstavanému prijímaču v tele blesku sa k nemu jednotka automaticky priradí a začnú spolu komunikovať.

K jednotke je možné „spárovať“ ľubovoľný počet bleskov, ktoré navyše môžete rozdeliť do 16 skupín a nastavovať im parametre súbežne aj každej skupine zvlášť. Jinbei navyše umožňuje kombinovať rôzne typy a modely bleskov.

Tip: Blesk z tejto sady nájdete v predaji aj samostatne. Pokiaľ chcete fotiť s viacerými bleskami, stačí ho dokúpiť k setu zvlášť.

 

Napájanie blesku a odpaľovača

O dlhý chod sa v oboch zariadeniach starajú Li-ion batérie, ktoré majú oproti klasickým ceruzkovým dlhšiu výdrž a blesk medzi jednotlivými fotografiami dobijú za zlomok času. Aj preto je s touto sadou možné fotiť prakticky kontinuálne. Batéria pri blesku Hi 900 zvládne > 500 zábleskov na plný výkon. Pri bežnom používaní sa tak budete pohybovať v rozmedzí 700 – 800 zábleskov na jedno nabitie. Pokiaľ cez deň nacvakáte viac fotiek, odporúčame dokúpiť druhú batériu.

Ani batérie v riadiacej jednotke vás nebude nijako limitovať. Jej výdrž je dostatočná na to, aby ste ju dobili raz za niekoľko mesiacov. Na to slúži USB-C vstup.

Dodatočné parametre

Kategória: Zvýhodnené sety
Výkon: 80Ws / GN60
Čas dobíjania: 0,05 - 1,5 s
Nastavenie výkonu: Manuál - 1/256-1/1 / TTL - +-3EV
Elektrický zoom: 0-5 (24-200mm)
Módy blesku: Manuálna / TTL
Možnosti synchronizácie: Normálna / HSS / predná lamela / zadná lamela
Doba záblesku: (T=0.5) Nor: 1/8100 - 1/10000s, Freeze 1/15001 - 1/50000s
Farebná teplota: 5 500 K
Modelovacie / pilotná žiarovka: LED 3W, teplota 3 500K
Diaľkové ovládanie: 2,4 GHz systém
Kompatibilné riadiacej jednotky: TR-Q6 / TR-Q7, možnosť pripojenia cez 3,5mm jack
Podporované fotoaparáty: Sony
Počet skupín a kanálov: 32 kanálov , 16 skupín
Batéria: DC 7,4V, 2500mAh
Počet zábleskov na jedno nabitie: >500 na plný výkon
Uspanie blesku: 5 minut / 15 minut / 30 minut
Pokročilé funkcie blesku: EasyCap, Delay
Veľkosť: 195x75x65 mm
Hmotnosť: 460 g
Obsah balenia: Blesk, riadiaca jednotka, batérie, nabíjačka, púzdro, stojan

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: