Stojan - statív 2,5m s krížovou hlavou a plynovou brzdou pre štúdiové svetlo, blesk

Kód: STA-25-X
€32,18 €26,82 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.5.2024

Štúdiový statív pre blesky a svetlá s maximálnou výškou 2,5 metra. Statív má masívnu kovovú konštrukciu a plynovú brzdu. Minimálna výška statívu  je 100 cm a váha 2,5 kg. Statív má normovaný čap 1/4 "s vertikálnym aj horizontálnym uchytením.

Detailné informácie

Podrobný popis

Masívny stabilný štúdiový statív pre štúdiové blesky a svetlá s výškou až 2,5 metra. Statív je vyrobený z kvalitných hliníkových zliatin a je vybavený plynovou / vzduchovou brzdou. Statív je rozdelený na 3 sekcie s kovovou rýchloupínacou skrutkou v každej z nich. Vďaka tomu je možné statív veľmi rýchlo zložiť a rozložiť. Celokovová konštrukcia zaisťuje tiež vysokú stabilitu a nosnosť, ktorá je až 10 kg. Statív je vďaka svojej váhe 2,5 kg a výškou 100 cm v zloženom stave ideálny aj na časté prenášanie.

Vysoká stabilita je dosiahnutá vďaka šírke použitých trubiek, kedy priemer hlavného stĺpika je v najširšom mieste 3,5 cm a priemer nôh v najširšom mieste 2,2 cm. Statív je zakončený obojstranným spigotom (čapom) s malým 1/4 aj veľkým 3/8 závitom pre uchytenie fotoaparátu aj kamery. Vďaka krížovej hlave môžete spigot upevniť aj vertikálne, pre lepšie uchytenie svetiel alebo príslušenstva. Spigot môžete vybrať a statív je tak ideálny aj pre uchytenie tieniacich plôch (butterfly zásten).

Dodatočné parametre

Kategória: Štúdiové stojany
Max. výška statívu: 2,5 m
Min. výška statívu: 88 cm (aj v zloženom stave)
Max. priemer trubiek: 35 mm
Max. zaťaženie: 10 kg
Hmotnosť: 2,5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: