Diaľkové ovládanie pre svetla EF

Kód: SVE-EF-RC
TTL + HSS
Značka: CALER
€19,60
Skladom (> 5 ks)
Diaľkové ovládanie pre svetlá Jinbei EF. Ovládanie plne nahradzuje ovládanie na svetle s dosahom až 100 metrov. Vďaka ovládači je možné svetla radiť do skupín a ovládať súbežne alebo oddelene.

Detailné informácie

Podrobný popis

Diaľkové ovládanie EF-RC pre LED svetlá z radu EF

Diaľkové ovládanie pre LED svetlá z radu EF je rozšírením, ktoré vám umožní ovládať svetla na vzdialenosť až 100 metrov. Ovládač disponuje 9 skupinami a dáva vám tak úplnú slobodu v konaní jednotlivých svetiel. Pri použití viac svetiel tak možno každý ovládať samostatne (pri nastavení inej skupiny pre každé svetlo), alebo spoločne (pri nastavení rovnakej skupiny všetkým svetlám). Dosah 100 metrov zaistí, že svetlá budete mať pod kontrolou naozaj v každej situácii. Všetky informácie a nastavenia sú zobrazené na prehľadnom podsvietenom displeji.

 

Čo všetko môžem na svetle ovládať?

Primárnou funkciou je ovládanie výkonu svetiel. To možno od 1 do 100% po jednotkách. Nastavenie sily svetla je tak presné. U svetiel s premenlivou teplotou možno na ovládači meniť teplotu svetla v rozmedzí od 2700 do 8000K. Svetla je pomocou ovládača možné uspať a znovu prebudiť. Môžete ich tak v priebehu natáčania kedykoľvek zhasnúť a na diaľku znova rozsvietiť so zachovaním nastavení.

 

Kompatibilita

Ovládanie je kompatibilné so všetkými svetlami z radu EF ktoré sú vybavené displejom a možno tak na nich nastaviť kanál a skupinu. Konkrétne s modelmi EF 150, EF 150D, EF 200, EF 60 II, EF 12, EFP 400, EF 160 BI.

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Trvalé svetlá
Záruka: 24
Dosah ovládača: 100m
Frekvencia: 2,4GHz
Ovládanie výkonu svetla: Áno, 1-100% (po percente)
Ovládanie teploty svetla: Áno, 2700-8000K (u svetiel s premenlivou teplotou)
Počet kanálov: 15
Počet skupín: 9
Indikácia baterií: Áno
Napájanie: 2x AAA batéria 1,5V

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: