Daylight ET-50x70cm, trvalé svetlo 70W

Kód: SAD-SVE-ET-50-70-1
€70
Skladom (> 5 ks)
Daylight ET50x70 - kompletné trvalé svetlo obsahujúce softbox 50x70 cm, statív, prívodný kábel a žiarovku 70W. Svetelný výkon 240W.

Detailné informácie

Podrobný popis

Žiarovkové Daylight svetlo ET 50x70 + 70W žiarovka + 1,8m statív

Žiarovkové svetlá sú veľmi obľúbená pre jednoduchosť ich použitie, skladnosť, nízku cenu a hlavne pre ich lichotivé mäkké svetlo, o ktoré sa stará špirálová fotografická žiarovka, kombinovaná s bielym difúznym plátnom a uzavretým softboxom so striebornou odrazovou plochou. Tieto svetlá využijú ako fotografi, tak videomakeři a hodí sa pre svietenie portrétov, newborn fotografií, produktov, alebo natáčanie rozhovorov. Tieto svetlá sú ideálne aj pre natáčanie Vlog, hodí sa teda aj ako svetlá pre YouTuber.

Výkon svetla

Svetlo je dodávané s jednou fluorescenčná fotografickú žiarovkou s príkonom 70 W, svetelným tokom 3250 lm a štandardnou päticou E27. Svetelný výkon žiarovky je porovnateľný s 350 W halogénovou žiarovkou.

Dodávaná fotografická žiarovka má vysokú kvalitu a produkuje biele denné svetlo s farebnou teplotou 5400 K. porovnaní s tradičnými zdrojmi u nej nedochádza k farebnému posunu a vďaka tomu nie sú farby pri fotení alebo natáčaní skreslené.

Žiarovku vo svetle možno nahradiť za iný ľubovoľný typ fotografické žiarovky s päticou E27 .

Konštrukcia svetla

Svetlá typu ET majú rýchlo rozkladací softbox, ktorý rozložíte zatlačením a zložíte zatiahnutím za vnútornú kruhový prvok konštrukcie. Softbox je vyrobený z pevného a kvalitného materiálu so striebornou vnútornou odrazovou vrstvou, ktorá sa postará o  maximálny svetelný výstup . Difúzny plátno softboxu je čisto biele a odolné proti UV žiareniu. Plátno je odnímateľné a jeho odstránením je možné zvýšiť výkon i tvrdosť svetla. Softbox nie je vymeniteľný a je napevno uchytený na naklopiteľný držiaku s päticou pre uchytenie na ľubovoľný štúdiový statív. (Svetlá s vymeniteľnými modifikátory svetla nájdete v kategórii LED svetlá s bajonetom ) .


Toto žiarovkové svetlo je dodávané vrátane ľahkého hliníkového statívu s variabilnou maximálnou výškou 1,8 metra. Ide tak o kompletné svetlo, ktoré stačí zapojiť do zásuvky. Pre najlepší výsledok vždy odporúčame použiť aspoň dve svetlá, aby ste minimalizovali tvorbu tvrdých tieňov a docielili tak lichotivých portrétov aj profesionálne vyzerajúcich produktových fotografií. Set dvoch ET 50x70 nájdete tu .

Dodatočné parametre

Kategória: Žiarovkové
Záruka: 24
Farebná teplota: 5500K
Napájanie: Zo siete
Max. výška statívu: 1,8 m
Min. výška statívu: 0,75 m
Nosnosť statívu: 6 kg
Priemer základne statívu: 2,3 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: