Difúzny odrazový panel s kovovou konštrukciou - 100x150cm - 3in1

Kód: ODR-31-CE100-150
€115,86
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
27.2.2024

Vysoko kvalitný difúzny / odrazový panel so skladacou hliníkovou konštrukciou, vhodný ako reflektor / difúzor pre film aj fotografiu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Difúzna odrazná plocha 3 v 1 je univerzálnou odrazovou sadou, ktorá sa skladá z pevnej a zároveň ľahkej skladacej konštrukcie, dodávanej s jednou reflexnou a jednou transparentnou plochou. Na konštrukciu je možné veľmi ľahko a rýchlo navliecť fotografické plátno v troch variantoch: strieborné, zlaté a difúzne (transparentné).

Odrazná plocha je dobrým variantom aj na cestovanie, pretože zloženú konštrukciu môžete ľahko prenášať v prepravnej taške, ktorá je súčasťou balenia. Rozmery konštrukcie sú v zloženom stave zhruba 15 x 15 x 110 cm. Fotografické plátno sa napína pomocou pružných gumových pútok a je možné pre lepšie vypnutie priviazať priloženými tkalouny. Plochu je možné ľubovoľne použiť v interiéri, exteriéri aj v kombinácii s externými a štúdiovými bleskami.

 V sade je aj madlo s odnímateľným tŕňom, ktoré sa pripevňuje pomocou dvoch adaptérov do ľubovoľnej výšky priamo na konštrukciu. Tŕň je možné použiť na uchytenie do statívu alebo gripu.

Využitie plôch odraznej dosky 3v1:

Biela difúzna plocha:  Jedná sa o veľmi kvalitné, čiastočne priesvitné, biele plátno bez výraznejšej štruktúry, ktoré je ideálne na difúziu prechádzajúceho svetla bez zmeny jeho farebnej teploty. Svetlo prechádzajúce touto plochou bude mať podobnú charakteristiku ako svetlo z fotografických softboxov – dôjde k zmäkčeniu tieňov.

 Duálna odrazná plocha:  Jedná sa o štandardnú odraznú plochu, ktorá má rozdielne farebné strany a je vhodná pre vnútorné aj vonkajšie použitie.

  • Strieborná strana -   Táto odrazná plocha nemení farebnú teplotu zdroja svetla a je možné ju použiť aj v kombinácii s externými a štúdiovými bleskami.
  • Biela strana - Táto odrazná plocha nemení farebnú teplotu zdroja svetla a je možné ju použiť aj v kombinácii s externými a štúdiovými bleskami. Oproti striebornej ploche podáva mäkšie svetlo a neoslňuje nasvieteného človeka.

Dodatočné parametre

Kategória: Odrazové dosky a držiaky
Rozmer rámu: 100 x 150 cm
Rozmer plochy: 90 x 140 cm
Zložený stav (v obale): 15 x 15 x 110 cm
Varianty použitia plochy: Biela, strieborná, difúzna (transparentná)
Obsah balenia: Skladacia hliníková konštrukcia, 1x duálne odrazové plátno, 1x difuzní plátno, přepravní brašna
Priemer tyče: 2,5 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: