Difúzny odrazový panel s kovovou konštrukciou - 100x150cm - 3in1

Kód: ODR-31-CE100-150
€115,86
Skladom (>5 ks)

Vysoko kvalitný difúzny / odrazový panel so skladacou hliníkovou konštrukciou, vhodný ako reflektor / difúzor pre film aj fotografiu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Difúzna odrazová plocha 3 v 1 je univerzálnou odrazovou sadou, ktorá sa skladá z pevnej a zároveň ľahko skladacej  konštrukcie, dodávanej s jednou reflexnou a jednou transparentnou plochou. Na konštrukciu je možné veľmi ľahko a rýchlo navliecť fotografické plátno v troch variantoch:  v striebornej, zlatej  a difúznej (transparentnej).

Odrazová plocha je dobrým variantom pre cestovanie, pretože zloženú konštrukciu môžete ľahko prenášať v prepravnej taške , ktorá je súčasťou balenia. Rozmery konštrukcie sú v zloženom stave zhruba 15x15x100 cm. Fotografické plátno sa napína pomocou pružných gumových pútok.  Plochu je možné ľubovoľne použiť v interiéri, exteriéri aj v kombinácii  s externými a štúdiovými bleskami.

 

Využitie plôch odrazovej  dosky 3v1:

• Biela difúzna plocha: Jedná sa o veľmi kvalitné, čiastočne priesvitné, biele plátno bez výraznejšej  štruktúry, ktoré je ideálne pre  difúziu prechádzajúceho svetla bez zmeny jeho farebnej teploty. Svetlo prechádzajúce touto plochou bude mať podobnú charakteristiku, ako svetlo z fotografických soft boxov- dôjde k zmäkčeniu tieňov.

• Duálna odrazová plocha: Jedná sa o štandardnú odrazovú plochu, ktorá má rozdielne farebné strany a je vhodná pre vnútorné aj vonkajšie požitie.

- Strieborná strana -
  Táto odrazová plocha nemení farebnú teplotu zdroja svetla a je možné ju použiť aj v kombinácii s externými a štúdiovými bleskami.


- Zlatá strana - Zlatý variant odrazovej  plochy, ktorá mení farebnú teplotu zdroja svetla a je vhodná napríklad pri fotení portrétov pre tzv. "dofarbenie" pleti osoby pri zamračenej oblohe. Odrazom svetla z tejto plochy sa posúva jeho farebná teplota smerom k 3000 K (žltá farba svetla) a je možné tak simulovať farebnú teplotu svetla zo slnka.

Rozmer rámu: 100x150 cm

Farebné varianty plátna: Zlatá, strieborná, difúzna (transparentná)

Obsah balenia:

• 1x dvojfarebná  odrazová plocha (zlato-strieborná)
• 1x difúzna / transparentná plocha
• 1x hliníkový rýchlo rozkladací rám
• 1x čierna prepravná taška

 

Dodatočné parametre

Kategória: Odrazové dosky a držiaky
Rozmer rámu: 100x150 cm
Rozmer plochy: 90x140 cm
Varianty použitia plochy: Zlatá, strieborná, difúzna (transparentná)
Obsah balenia: Skladacia hliníková konštrukcia, 1x duálne odrazové plátno, 1x difuzní plátno, přepravní brašna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: