Difúzny odrazový panel s kovovou konštrukciou - 140x200cm - 3in1

Kód: ODR-31-CE140-200
€145,89 €121,58 bez DPH
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Veľký a vysoko kvalitný difúzny / odrazový panel so skladacou hliníkovou konštrukciou, vhodný ako reflektor / difúzor pre film aj fotografiu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Difúzna odrazová plocha 3 v 1 je univerzálna odrazová sada, ktorá sa skladá z pevnej a zároveň ľahko skladacia konštrukcie,  dodávanej s jednou reflexnou a raz transparentnou plochou. Na konštrukciu možno veľmi ľahko a rýchlo navliecť fotografické plátno v troch variantoch: strieborné, zlaté a difúzne (transparentné).

Odrazová plocha je dobrým variantom aj pre cestovanie, pretože zloženú konštrukciu môžete ľahko prenášať v prepravnej taške, ktorá je súčasťou balenia. Rozmery konštrukcie sú v zloženom stave zhruba 15x15x140 cm. Fotografické plátno sa napína pomocou pružných gumových pútok. Plochu možno ľubovoľne použiť v interiéri, exteriéri ale aj v kombinácii s externými a štúdiovými bleskami.

 

Využitie plôch odrazovej dosky 3v1:

• Biela difúzna plocha: Jedná sa o veľmi kvalitné, čiastočne priesvitné, biele plátno bez výraznejšej štruktúry, ktoré je ideálne pre difúziu prechádzajúceho svetla bez zmeny jeho farebnej teploty. Svetlo prechádzajúce touto plochou bude mať podobnú charakteristiku ako svetlo z fotografických soft boxov - dôjde ku zmäkčeniu tieňov.

• Duálna odrazová plocha: Jedná sa o štandardnú odrazovú plochu, ktorá má rozdielne farebné strany a je vhodná pre vnútorné i vonkajšie použitie.

- Strieborná strana - Táto odrazová plocha nemení farebnú teplotu zdroja svetla a možno ju použiť aj v kombinácii s externými a štúdiovými bleskami.

- Biela strana - Táto odrazová plocha nemení farebnú teplotu zdroja svetla a možno ju použiť aj v kombinácii s externými a štúdiovými bleskami. Oproti striebornej ploche podáva mäkšie svetlo a neoslňuje nasvieteného človeka.

Dodatočné parametre

Kategória: Odrazové dosky a držiaky
Rozmer rámu: 140x200 cm
Rozmer plochy: 130x190 cm
Varianty použitia plochy: Biela, strieborná, difúzna (transparentná)
Obsah balenia: Skladacia hliníková konštrukcia, 1x duálne odrazové plátno, 1x difúzne plátno, prepravná taška

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: