Difúzny odrazový panel s kovovou konštrukciou - 140x200cm - 3in1

Kód: ODR-31-CE140-200
€136
Opýtať sa
Položka bola vypredaná…
Veľký a vysoko kvalitný difúzný / odrazný panel so skladacou hliníkovou konštrukciou, vhodný ako reflektor / difúzor pre film aj fotografiu

Detailné informácie

Podrobný popis

Difúzne odrazová plocha 3 v 1 je univerzálny odraznou sadou, ktorá sa skladá z pevnej a zároveň ľahké skladacia konštrukcia, dodávané s jednou reflexné a raz transparentné plochou. Na konštrukciu možno veľmi ľahko a rýchlo navliecť fotografické plátno v troch variantoch: strieborné, zlaté a difúzna (transparentné).

Odrazová plocha je dobrou variantom aj pre cestovanie, pretože zloženú konštrukciu môžete ľahko prenášať v prepravnej taške, ktorá je súčasťou balenia. Rozmery konštrukcie sú v zloženom stave zhruba 15x15x140 cm. Fotografické plátno sa napína pomocou pružných gumových pútok. Plochu možno ľubovoľne použiť v interiéri, exteriéri aj v kombinácii s externými a štúdiovými bleskami.

 

Využitie plôch odrazné dosky 3v1:

• Biela difúzna plocha: Jedná sa o veľmi kvalitné, čiastočne priesvitné, biele plátno bez výraznejšej štruktúry, ktoré je ideálne pre difúziu prechádzajúceho svetla bez zmeny jeho farebnej teploty. Svetlo prechádzajúce touto plochou bude mať podobnú charakteristiku ako svetlo z fotografických softboxov - dôjde ku zmäkčenie tieňov.

• Duálna odrazová plocha: Jedná sa o štandardný odraznou plochu, ktorá má rozdielne farebné strany a je vhodná pre vnútorné i vonkajšie použitie.

- Strieborná strana - Táto odrazová plocha nemení farebnú teplotu zdroja svetla a možno ju použiť aj v kombinácii s externými a štúdiovými bleskami.

- Biela strana - Táto odrazová plocha nemení farebnú teplotu zdroja svetla a možno ju použiť aj v kombinácii s externými a štúdiovými bleskami. Oproti strieborné ploche podáva mäkšie svetlo a neoslňuje nasvíceného človeka.

Dodatočné parametre

Kategória: Odrazové dosky a držiaky
Záruka: 24
Rozměr rámu: 140x200 cm
Rozměr plochy: 130x190 cm
Varianty použití plochy: Biela, strieborná, difúzna (transparentná)
Obsah balení: Skladacia hliníková konštrukcia, 1x duálné odrazové plátno, 1x difúzne plátno, prepravná taška
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: