Heavy boomstand - statív M8 2v1 - Ocel, nastaviteľná základňa 5,3m

Kód: STA-M8-2V1
€299,60
Skladom (> 5 ks)
Veľký a pevný ocelový statív - boomstand M-8 je je väčšia varianta modelu M-6, kombinuje masívnu konštrukciu, polohovacie rameno a nastaviteľnou základňu s kolieskami. Vďaka tomu je vhodný pre bezpečné použitie ľubovoľného fotografického vybavenia aj v náročných podmienkach.

Detailné informácie

Podrobný popis

Heavy statív M6

Veľký a masívny celokovový statív Heavy Boomstand M8 kombinuje vlastnosti klasického a žeriavového statívu s ramenom, pri čom si v oboch nastaveniach udržiava maximálnu stabilitu. Základom konštrukcie je zásuvné rameno, ktoré je možné zasunúť do statívu a zaaretovať vo vertikálnej polohe (boomstand potom funguje aj ako pevný statív). Model M8 vychádza z menšieho M6, s ktorým zdieľa konštrukciu. Oproti menšie M6 sa zmenila celková veľkosť, nosnosť a niektoré aretačné prvky.

 

Stabilný na nerovnostiach aj s vysunutým ramenom

Základňa statívu má dĺžkovo nastaviteľnú nohu, vďaka ktorej možno statív použiť aj tam, kde by v použití bránila menšia fyzická prekážka alebo nerovný terén. Statív možno použiť aj na schodoch a v prípade potreby doplniť o ďalšie závažie (sandbag). Statív je celokovový, vrátane aretačných matíc. Pevné dotiahnutie všetkých častí je tak veľmi jednoduché a spoľahlivé. Vďaka nízkemu ťažisku a vyššej váhe statív zvládne aj väčšie vyosenie techniky za pomoci polohovateľného ramena.

Nebojí sa exteriéru

M6 oceníte predovšetkým v exteriéri, kde statív čelí nárazom vetra, nerovnostiam, apod. Zároveň je opatrený povrchovou úpravou, ktorá odoláva vode. Je tak použiteľný aj v miestach, kde nemožno použiť klasické statívy.


Skvelá variabilita

Statív je zakončený normovaným výsuvným čapom 1/4 "pre štúdiové svetlá, blesky a ostatné príslušenstvo. Vedľa čapu je otvor 29,5" pre uchytenie veľkých lámp a bleskov. Statív možno vďaka vícesekční konštrukcii zložiť do malých prepravných rozmerov a previezť ho prakticky kamkoľvek. Díky svojim vlastnostiam je absolútnou špičkou čo sa týka spracovania a pevnosti a je vhodný pre použitie s akýmkoľvek vybavením (štúdiové blesky s ťažkými modifikátory, veľké odrazné panely, trvalá svetla apod .).


Hlavné výhody:

  • Variabilná konštrukcia (boomstand / statív)
  • Odolná oceľová konštrukcia s vyššou váhou a nízkym ťažiskom zaisťujúca perfektnú stabilitu
  • Úchyt a výsuvný normovaný čap pre uchytenie príslušenstva
  • Masívna konštrukcia z nehrdzavejúcich materiálov s chrómovou úpravou - ideálne pre používanie v exteriéri
  • 1x Výsuvná noha pre vyrovnanie terénnych nerovností

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Štúdiové stojany
Záruka: 24
Min. výška (statív a zložený stav): 168 cm
Max. výška (statív): 530 cm
Max. výška (boomstand s ramenom): 470 cm
Dĺžka ramena: 1360 - 2400 mm
Max. priemer rúrok: 4,5 cm
Min. priemer rúrok: 2,5 cm
Min. šírka v zloženom stave: 20 cm
Materiál: Ocel s chrómovou úpravou
Váha: 18 kg
Nosnosť: 30 kg
obsah balenia: Statív, kolieska, sandbag

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: