K&F mini V-Mount batéria, 6700 mAh, 99 Wh

Kód: BAT-KF-28.0024
Novinka
Značka: K&F Concept
€149,76 €124,80 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
30.5.2024

Batéria K&F Concept Mini V-lock s kapacitou 6 700 mAh, 99 Wh, rýchlym nabíjaním a kompaktnými rozmermi je skvelou voľbou na napájanie fotoaparátov, monitorov a LED svetiel s klasickými konektormi BP a D-TAP. Z batérie môžete nabíjať aj bežnú elektroniku alebo fotoaparáty prostredníctvom portov USB-A a USB-C. Vďaka svojej veľkosti a kapacite môžete s batériou cestovať lietadlom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Táto minibatéria s V-montážou od spoločnosti K&F sa na mieste natáčania ani v štúdiu určite nestratí. Klasický V-lock a BP konektor umožňujú napájať akékoľvek zariadenia, ako sú kamery a rekordéry alebo LED svetlá so zabudovaným "V-mount" alebo možnosť pripojiť adaptér s týmto štandardom a napájaním batérie. Bežné batérie tým končia, ale táto je iná.

Na jej tele nájdete ďalšie konektory. Okrem špecifického obojsmerného D-TAP sú tu aj USB-A a USB-C, takže môžete nabíjať prakticky akúkoľvek spotrebnú elektroniku. Môžete ho použiť aj na externé napájanie fotoaparátu.

mini-v-lock-baterie-K&F-concept

 

Bleskové nabíjanie elektroniky na cestách

Port USB-C podporuje 65W rýchle nabíjanie spolu s protokolmi PD/QC/SCP/PPS/APPLE-2.4A. Vďaka tomu môžete rýchlo nabíjať akékoľvek pripojené zariadenie, napríklad notebook alebo telefón. Dokonca aj samotná batéria zvládne rýchle nabíjanie a z 0 na 100 % kapacity sa dostanete za 2,5 hodiny.

Batéria je vybavená displejom, na ktorom môžete v reálnom čase sledovať stav nabíjania a zostávajúcu kapacitu batérie.

Vysoká kapacita pod kontrolou

V tele batérie sa nachádza lítiový článok s kapacitou 6 700 mAh, 99 WH a napätím 14,8 V. Fotoaparát alebo diktafón môžete pohodlne udržiavať v prevádzke niekoľko hodín alebo niekoľkokrát plne dobiť telefón či notebook (v závislosti od spotreby konkrétneho typu).

Tip: 99 Wh je maximálna kapacita batérie, s ktorou môžete cestovať lietadlom, a výhodou je veľmi kompaktné telo a nízka hmotnosť.

Pri dobíjaní sa batéria automaticky prispôsobuje zmenám napätia a prúdu pomocou systému BMS prémiového článku. Tento systém tiež chráni batériu pred prehriatím, prebitím, nedobitím a skratom.

KF28.0024_5

Dodatočné parametre

Kategória: Externé napájanie bleskov
Typ článkov: Lithium
Výdrž batérie: 99 Wh
Kapacita batérie: 6 700 mAh, 14,8 V
BP port: 1x
D-TAP: 2x vstup / výstup
USB-C: 1x vstup / výstup
USB-A: 1x vstup
Indikácia stavu batérie: Áno
Kompatibilita: So zariadeniami s konektorom V-Mount, USB-A, USB-C, D-TAP
Rozmery: 10,1 x 7,3 x 5,2 cm
Hmotnosť: 541 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: