Heavy boomstand - statív M6 2v1 MK II - Oceľ, nastaviteľná základňa 4 m

Kód: STA-M6-2V1-II
€235,58 €196,32 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.7.2024

Veľký a pevný oceľový statív - boomstand M-6 MK II kombinuje masívnu konštrukciu, polohovacie rameno a nastaviteľnú základňu s kolieskami. Vďaka tomu je vhodný pre bezpečné použitie ľubovoľného fotografického vybavenia aj v náročných podmienkach. Tieto vlastnosti prevzal od väčšieho modelu M-8.

Detailné informácie

Podrobný popis

Heavy statív M6 - Mark II

Veľký a masívny celokovový statív Heavy Boomstand M6 kombinuje vlastnosti klasického a žeriavového statívu s ramenom, pričom si v oboch nastaveniach udržiava maximálnu stabilitu. Základom konštrukcie je zásuvné rameno, ktoré je možné zasunúť do statívu a zaaretovať vo vertikálnej polohy (boomstand potom funguje aj ako pevný statív).

 

Stabilný na nerovnostiach aj s vysunutým ramenom

Základňa statívu má dĺžkovo nastaviteľnú nohu, vďaka ktorej môžete statív použiť aj tam, kde by v použití bránila menšia fyzická prekážka alebo nerovný terén. Statív môžete použiť aj na schodoch a v prípade potreby doplniť o ďalšie závažie (sandbag). Statív je celokovový, vrátane aretačných matíc. Pevné dotiahnutie všetkých častí je tak veľmi jednoduché a spoľahlivé. Vďaka nízkemu ťažisku a vyššej váhe statív zvládne aj väčšie vyosenie techniky za pomoci polohovateľného ramena.

IMG_9113


Nebojí sa exteriéru

M6 oceníte predovšetkým v exteriéri, kde statív čelí nárazom vetra, nerovnostiam, a pod. Zároveň je zaopatrený povrchovou úpravou, ktorá odoláva vode. Je tak použiteľný aj v miestach, kde nie je možné použiť klasické statívy.

Boom-stand_rozmery


Skvelá variabilita

Statív je zakončený normovaným výsuvným čapom 1/4 "pre štúdiové svetlá, blesky a ostatné príslušenstvo. Vedľa čapu je otvor 29,5" pre uchytenie veľkých lámp a bleskov. Statív možné vďaka viac sekčnej konštrukcii zložiť do malých prepravných rozmerov a previezť ho prakticky kamkoľvek. Vďaka svojim vlastnostiam je absolútnou špičkou čo sa týka spracovania a pevnosti a je vhodný pre použitie s akýmkoľvek vybavením (štúdiové blesky s ťažkými modifikátory, veľké odrazové panely, trvalé svetlá a pod.).

 

Dodatočné parametre

Kategória: Štúdiové stojany
Typ stativu: Boomstand + stativ
? (A) Dosiahnuteľná výška s ramenom: 400 cm
? (B) Výška statívu (bez ramena): 110 cm - 220 cm / 140 cm - 400 cm
(C) Dĺžka ramena: 115 - 197 cm
(D) Priemer rozloženej základne: 120 cm
(E) Priemer stredovej tyče: 4,5 cm
? Zložený stav: 145 x 15 cm
Materiál: Ocel s chrómovou úpravou
Odporúčané max. zaťaženie: 20 kg
Typ základne: Polohovateľná s dvojitou fixáciou
? Odnímateľné rameno: Ano*
Zakončenie statívu: Krížová hlava s odnímateľným spigot
? Hmotnosť dodávaného protizávažia: 0 kg
Hmotnosť statívu: 18 kg (23,5 kg s kolečky)
Vhodné pre: Profesionálne použitie - Štúdiové vybavenie - svetlá, blesky, mikrofóny, odrazné/difúzne panely a zavesenie pozadia
Obsah balenia: Statív, 3x koliesko, sandbag

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: