Odrazový panel 70x90cm zlato strieborný, rýchlorozkládací

Kód: ODR-ZS-70-90
€47,60
Skladom (> 5 ks)
Odrazová doska - rýchlo rozkladací odrazný panel 70x90 cm s vysoko odrazivým plátnom je nadstavba klasickej odrazovej dosky. Súčasťou panelu je otočná hlava pre uchytenie na statív a presné nasmerovanie. Vďaka kvalitnému odrazovemu plátnu je efekt silnejší ako u štandardnej odrazovej dosky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Odrazový panel 70x90 cm - zlato strieborný, rychlerozkládací

Odrazové dosky patrí medzi základné vybavenie každého fotografa a filmára. Využitie nájde ak v exteriéri, pri práci s prirodzeným svetlom, tak v ateliéri, kde slúži na dosvietenia tieňov. Odraznový panel sa skladá zo zlato striebornej vysoko odrazovej látky, vypínacích prútov a kĺbové otočnej hlavy pre uchytenie na akýkoľvek statív. Vďaka tomu je zloženie aj rozloženie otázkou niekoľkých málo sekúnd. Celý panel je zabalený v prepravnom vaku, je chránený proti zničeniu a vojde sa do kazni, stredne veľké tašky.


Oproti klasickým odrazovým doskám je tento panel ľahší a vďaka kĺbové hlave ho môžete natáčať do všetkých uhlov a polôh. Vďaka tomu ho nasmerujeme presne tak, ako v danú chvíľu potrebujete. Plátno má väčšiu odrazivosť, v exteriéri môže byť doska ďalej od foteného objektu, v ateliéri lepšie supluje ďalšie svetlo.

Veľkosť panela je ideálná pre dosvietenia portrétov, poloportrétů, detailov, "odpíchnutí" fotografovaného objektu od pozadia, alebo pre dosvietenia produktové fotografie.


Využitie plôch panelu:

Strieborná plocha - prisvetľovanie určené pre odrážanie fotografických bleskov o teplotách 5500-6500K (v závislosti na farebnej teplote zdroje svetla) táto plocha nemení farebnú teplotu zdroja

Zlatá plocha - prisvetľovanie s dofarbením, táto plocha je určená pre teplé dofarbenie objektu, napríklad pri zamračenej oblohe. Odrazom svetla sa posúva jeho farebná teplota smerom k 3000K

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Odrazové dosky a držiaky
Záruka: 24
Hmotnosť: 1 kg
Rozmery: 70x90cm
Farebné plochy: Zlatá, strieborná
Rychlorozkládací: Áno
Uchytenie na statív: Áno
Kĺbová hlava: Áno
Otočná hlava: Áno
Obsah balenia: Kĺbová otočná hlava, vypínacie prúty, zlato strieborné plátno, prepravný vak

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: