Papierové fotografické pozadie 2,18x11m - zelené - kľúčovacie - chromagreen | stinger

Kód: POZ-P-218-11-GRN
€79,38 €66,15 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.7.2024

Zelené - klúčovacie papierové fotopozadie so šírkou 2,18 metra a dĺžkou 11 metrov je užšia verzia štandardného fotopozadia určená do menších priestorov a na ľahšiu prepravu. Pozadie je navinuté na kartónovej podpornej rolke na montáž a prepravu. Maximálny dôraz sa kladie na kvalitu, papierové pozadie má vysokú gramáž 150 g/m², farebnú stálosť a jednotný povrch. Pozadia sa kompletne vyrábajú v USA.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zelené - klúčovacie papierové fotografické pozadie so šírkou 2,18 metra a návinu 11 metrov je vyrobené z najkvalitnejších materiálov s maximálnym dôrazom na vysokú gramáž - 150g/m² a farebnú stálosť, vďaka ktorým je fotopozadie jednoliate, hladké a nerobí svetelné ani farebné odlesky.

Fotopozadie Chromagreen | Stinger je barveno v odstínu C:79 M:0 Y:90 K:0 / R:19 G:178 B:89. Farba pozadia je pri fotografovaní výrazne ovplyvnená intenzitou a charakterom svietenia aj neskoršou postprodukciou.

Tieto pozadia sú od prvopočiatku kompletne vyrábané v USA, kde dochádza k spracovaniu materiálu, farbeniu, formátovaniu a finálnemu strojovému navinutiu na kartónovú rolu. Vďaka tomu je pozadie perfektne rovné a pri používaní vám nebude utekať do strany. Úloha, na ktorej je dodávané, je nosná a odpadá tak prevíjanie. Jej priemer aj dĺžka sú normované a fotopozadie preto uchytíte na ľubovoľný držiak na stenu/strop aj pre ne určenú konštrukciu. Pozadie dodávame pod značkou Superior Seamless, ktorú na Európskom trhu nájdete aj pod značkou Savage alebo Creativity.

 Pár faktov o výrobe

  • Vyrobené z certifikovaných obhospodarovaných lesov
  • Vyrobené zo 100% vodnej energie
  • Záruka ECF (neobsahuje elementárny chlór)
  • Obsahuje recyklované vlákna
  • 100% recyklovateľné

Tip: Fotopozadie v tejto šírke je užšou verziou bežného papierového pozadia so šírkou 2,72 m a je určené do menších priestorov a na mobilné použitie, kde oceníte jednoduchšiu prepravu. Aj na tomto fotopozadí môžete pohodlne fotografovať skupiny osôb a väčšie výrobky.

Upozornenie: Vzhľadom na svoju dĺžku sa pozadie dodáva v nadrozmernej veľkosti a jeho doručenie trvá 1 - 3 pracovné dni. Pri objednávke so štandardným tovarom bude zásielka rozdelená medzi 2 dopravcov.

Ako pracovať s fotografickým pozadím?

1. Odviňte pozadie z ochrannej fólie a pripevnite ho na konštrukciu alebo nástenné držiaky pomocou tŕnov, ktoré vložíte do rolky.

DSC05324

Rolu s fotopozadím možno alternatívne pripevniť aj ku konštrukcii so stredovou tyčou.

DSC05496b

2. Uvoľnite koniec fotografického pozadia a rozviňte ho. Môže byť zavesené na stene alebo ležať na podlahe.

DSC05319B

3. Pri položení na zem sa pozadie prirodzene kotúľa späť, aby ste tomu zabránili a ochránili ho pred poškodením, odporúčame zakúpiť magnetické pásky na zaťaženie konca.

2zatezovaci_magneticke_pasky_na_pozadi_2

Dodatočné parametre

Kategória: Papierové pozadie 2,18 m x 11 m
Farba: Zelená
Materiál pozadia: Papier
Šírka pozadia: 2,18 m
Dĺžka návinu: 11 m
Farebné prevedenie: Zelené- kľúčovacie (chromagreen)
Materiál: Fotografický papier 150 g / m2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: