Prísavný držiak na kameru s guľovou hlavou - na hladké povrchy

Kód: DRZ-G2_20H
€30
Skladom (> 5 ks)
Špeciálny držiak so statívovou hlavou, ktorý sa uchytáva dvoma prísavkami, je vhodný pre umiestnenie kamery, alebo menšej zrkadlovky, napríklad na okno, dlaždice, alebo pokojne aj automobil.

Detailné informácie

Podrobný popis

Špeciálny typ statívu vo forme prísavného držiaku umožňuje uchytenie kamier, zrkadloviek aj bezzrkadloviek na hladké povrchy, ako sú napríklad okenné tabule, dlaždice, podlahy, alebo napríklad automobil a tak je možné získať unikátne zábery, ktoré s normálnymi statívmi nie je možné dosiahnuť. Držiak je možné uchytiť v akejkoľvek horizontálnej aj vertikálnej polohe vrátane polohy "dole hlavou". Pre inštaláciu je nutné použiť čistý, hladký a rovný povrch, na ktorý držiak pritlačíte a uzamknete (prisajete) pomocou štipcov na oboch prísavkách. Použitie držiaku nie je obmedzené len na kamery a fotoaparáty, možno naň upevniť aj ďalšie ľubovoľné príslušenstvo, ak dodržíte maximálnu nosnosť držiaku.

Držiak je vybavený odnímateľnou štandardnou (guľovou) statívovou hlavou s jednoprvkovou aretáciou a vyberateľnou doštičkou s malým 3/8 "závitom. Telo držiaku je z hliníka.

Pri správnom použití nie je možné s držiakom po uzamknutí klipsov hnúť. Maximálna nosnosť je ovplyvnená druhom povrchu, okolitou teplotou a polohou držiaku - doporučené zaťaženie je max. 4 kg.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Kamerové a DSLR statívy
Záruka: 24
Hmotnosť: 1 kg
Dop. max. nosnosť: 4 kg
Celková dĺžka: 33 cm
Maximálna výška s priloženou hlavou: 17 cm
Materiál: hliník (telo)/plast/guma
Závit pre kameru/DSLR: malý závit 1/8 "
Obsah balenia: držiak vrátane guľovej hlavy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: