Prísavný držiak na kameru s guľovou hlavou - na hladké povrchy

Kód: DRZ-G2_20H
€30
Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.9.2021

Špeciálny držiak so statívovou hlavou, ktorý sa uchytáva dvoma prísavkami, je vhodný pre umiestnenie kamery alebo menšej zrkadlovky, napríklad na okno, dlaždice alebo pokojne aj automobil.

Detailné informácie

Podrobný popis

Špeciálny typ statívu vo forme prísavného držiaku, umožňuje uchytenie kamier, zrkadloviek aj bez-zrkadloviek na hladké povrchy ako sú napríklad okenné tabule, dlaždice, podlahy alebo aj automobil a tak môžete získať unikátne zábery, ktoré s normálnymi statívmi nie je možné dosiahnuť. Držiak je možné uchytiť v akejkoľvek horizontálnej aj vertikálnej polohe, vrátane polohy "dole hlavou". Pre inštaláciu je nutné použiť čistý, hladký a rovný povrch, na ktorý držiak pritlačíte a uzamknete (prisajete) pomocou štipcov na oboch prísavkách. Použitie držiaku nie je obmedzené len na kamery a fotoaparáty, môžete naň upevniť aj ďalšie ľubovoľné príslušenstvo, ak dodržíte maximálnu nosnosť držiaku.

Držiak je vybavený odnímateľnou štandardnou (guľovou) statívovou hlavou s jednoprvkovou aretáciou a vyberateľnou doštičkou s malým 3/8 "závitom. Telo držiaku je z hliníka.

Pri správnom použití nie je možné s držiakom po uzamknutí klipsní hýbať. Maximálna nosnosť je ovplyvnená druhom povrchu, okolitou teplotou a polohou držiaku - doporučené zaťaženie je max. 4 kg.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Kamerové a DSLR statívy
Záruka: 24
Hmotnosť: 2 kg
Doporučená max. nosnosť: 4 kg
Celková dĺžka: 33 cm
Maximálna výška s priloženou hlavou: 17 cm
Materiál: hliník (telo)/plast/guma
Závit pre kameru/DSLR: malý závit 1/8 "
Obsah balenia: držiak vrátane guľovej hlavy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: