Softbox LFH 60x60 cm s voštinou, adaptér Bowens

Kód: SOF-LFH-60-60
€32,80
Skladom (> 5 ks)
Štvorcový softbox vytvára viac uzavreté, ostrejšie svetlo a je tak ideálny na svietenie detailov. Mäkkosť možno změniť odnímateľnými difúznymi plochami a voštinou. Softbox je otočný o 360 °.

Detailné informácie

Podrobný popis

Softbox LFH 60x90 cm

Softbox typu LFH je optimálnou variantou do štúdia. Dáždniková konštrukcia s hliníkovými prútmi a Bowens adaptér zaisťujú perfektné vypnutie softboxu a kompatibillitu sa zábleskovými aj trvalými svetlami.

 

Použitý materiál

Softbox je vyrobený z pevného kvalitného materiálu s vnútornou odrazovou striebornou vrstvou, ktorá sa stará o maximálný svetelný výstup. Difúzne plátna softboxu sú čisto biela a odolná proti UV. Vďaka tomu je zaistené presné podanie farieb. Obe vnútorné plátna aj voština sú odnímateľné. Vďaka tomu je možné meniť mäkkosť svetla.


Kompatibilita

Softbox je dodávaný vrátane adaptéra pre uchytenie na svetlá so zámkom Bowens. Ten je najrozšírenejším na trhu a softbox je tak kompatibilný s väčšinou zábleskových a trvalých svetiel a Speedlite bleskov. Bajonet je otočný o 360 ° a softbox tak možno umiestniť do akejkoľvek polohy.


Využitie

Štvorcový tvar softboxu vytvára viac uzavreté a sústredené svetlo. Tento softbox je tak ideálny na svietenie detailov u portrétne, glamour alebo akt fotografie. Ocenia ho tiež produktoví fotografi pre svietenie menších predmetov alebo pre zvýraznenie detailných častí produktu.

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Softbox
Záruka: 24
Hmotnosť: 1 kg
Rozmer plátna: 60x60cm
Hĺbka: 40cm
Vnútorná difúzna plátno: Áno, odnímateľná
Vonkajšie difúzne plátno: Áno, odnímateľná
Voština: Áno
Konštrukcia: Pevná, 4 pruty
Otočný: Áno, 360 °
Adaptér: Bowens
Váha: 0,6 kg
Súčasť balenia: Softbox, 2 difúzna plátna, voština, bajonet Bowens, prepravná taška

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: