Rýchloupínacia doštička statívu K&F, štandard Arca Swiss

Kód: STA-KF-31.030
Novinka
Značka: K&F Concept
€10,68 €8,90 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
30.5.2024

Rýchloupínacia doštička pre fotografický statív od spoločnosti K&F Concept so štandardom Arca Swiss a 1/4" závitom na upevnenie fotoaparátu, videokamery a ďalšieho príslušenstva. Pogumovaný povrch zabraňuje pretočeniu fotoaparátu a štandard arca swiss zaručuje kompatibilitu so všetkými statívovými hlavami s týmto systémom od rôznych výrobcov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Náhradná statívová doštička od spoločnosti K&F Concept je skvelým príslušenstvom pre každého fotografa a kameramana, ktorý má viac ako jedno telo alebo používa teleobjektívy vybavené statívovým držiakom. Používanie viacerých doštičiek eliminuje neustále prehadzovanie medzi fotoaparátmi. Platnička slúži aj ako náhradná v prípade, že sa pôvodná stratí.

Arca Swiss standard na univerzálne použitie

Táto rýchloupínacia doštička je takzvaná "arca swiss", štandard používaný naprieč výrobcami statívov na zabezpečenie kompatibility statívových hláv a doštičiek. Ako náhradnú ju preto môžete použiť aj pre statívy iných značiek ako K&F. Pred kúpou sa len uistite, že váš statív má hlavu s týmto štandardom.

Náhradná dostička pre fotoaparát a fotostatív

Udrží rôzne vybavenie

Ako väčšina statívových doštičiek, aj táto je vybavená 1/4" skrutkou na pripevnenie vybavenia. Tá je navrhnutá tak, aby sa dala ľahko utiahnuť rukou, ale aj skrutkovačom. Vďaka tomu naň ľahko pripevníte fotoaparát, klietku na fotoaparát, panoramatické a akčné kamery, mikrofón a mnoho ďalšieho príslušenstva.

Tip: Ak je vaše zariadenie vybavené väčším 3/8" závitom, stačí použiť túto redukciu.

Doska je na hornej strane pogumovaná, čo nielen chráni fotoaparát pred odieraním, ale tiež zvyšuje priľnavosť a zabraňuje jeho pretáčaniu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Fotografické statívy
Upevnenie: Arca Swiss
Materiál: Zliatina hliníka
Závit: 1/4"
Rozmer: 60 x 36 x 8 mm
Hmotnosť: 8 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: