Guľová statívová hlava K&F 28 mm, celokovová, 10 kg, 360°

Kód: STA-KF-31-023V3
Novinka
Značka: K&F Concept
€33,90 €28,25 bez DPH
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
30.5.2024

28mm dvojprvková statívová hlava od spoločnosti K&F Concept s nosnosťou až 10 kg vďaka celokovovému telu a silným aretačným prvkom. Hlava sa dodáva spolu so štandardnou kamerovou doštičkou Arca Swiss. Hlava je vybavená 3/8" závitom na upevnenie na statív a klasickou 1/4" skrutkou na pripevnenie fotoaparátu alebo príslušenstva.

Detailné informácie

Podrobný popis

Statívy a statívové hlavy od spoločnosti K&F Concept sú veľmi obľúbené. Ich konštrukcia, pevnosť a premyslený dizajn vám uľahčia prácu pri fotografovaní alebo filmovaní. To isté platí aj pre túto univerzálnu statívovú hlavu, ktorá bola navrhnutá nielen pre kompatibilitu pri upevňovaní na statívy a držiaky, ale aj pre kompatibilitu s foto a video zariadeniami. Vďaka tomu je vybavená takzvaným štandardom "Arca Swiss" a možno ju namontovať na 3/8" aj 1/4" závit.

Upevnenie hlavy statívu a držiaka

Táto statívová hlava má na spodnej strane 3/8" závit, ktorý sa bežne používa na statívové nohy, držiaky fotoaparátov, väčšie statívy, prísavky atď. V balení však nájdete aj redukciu na menší 1/4" závit, ktorý môžete použiť na pripevnenie hlavy k menším statívom a ramenám. Oblasť okolo závitu je potom úplne v jednej rovine s oblasťou okolo skrutky, ku ktorej hlavu pripevňujete, čo má za následok rozloženie hmotnosti a vysokú pevnosť.


KF31.023V1_06_2

Arca Swiss standard

Hlava sa dodáva kompletná vrátane dosky (taniera) pod fotoaparát. Hlava aj doska sú podľa štandardu Arca Swiss, čo znamená, že na hlavu môžete namontovať iné dosky od iných výrobcov s rovnakým štandardom a tiež dosku z tejto hlavy namontovať na akúkoľvek inú hlavu. To je výhodné najmä vtedy, keď máte viacero tiel alebo teleobjektív.


Pripevnenie zariadenia

Klasická 1/4" skrutka, ktorou je tanier vybavený, je kompatibilná so všetkými fotoaparátmi a videokamerami. Nájdete ju aj na väčšine príslušenstva, mikrofónov, klietok na fotoaparáty atď. V prípade potreby ju možno ľahko zväčšiť na 3/8" redukciou.

Guľový kĺb má priemer 28 mm, takže je dostatočne veľký na to, aby udržal až 10 kg, a to aj pod uhlom. Uťahovanie je jednoduché a bezpečné vďaka kovovým zaisťovacím prvkom a presnému puzdru. Hlava má dve časti, jedna uzamyká kĺb a umožňuje pohyb vo všetkých smeroch, druhá časť umožňuje otáčanie hlavy o 360° bez uvoľnenia kĺbu.

kloubová-hlava-na-stativ-K&F-concept

Dodatočné parametre

Kategória: Fotografické statívy
Dostička: Arca Swiss
Materiál: Zliatina hliníka
Závit pre fotoaparát: 1/4"
Závit na statív: 3/8"
Panoramatická hlava: Áno
Počet prvkov: 2
Rozmer: 8 x 8 x 5,9 cm
Hmotnosť: 252 g
Obsah balenia: Hlava, Arca Swiss doštička, redukčný krúžok na 1/4", imbus

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: