Sada 4 šedých neutrálnych filtrov K&F pre DJI Mavic 3 / Mavic 3 Cine - ND4, 8, 16, 32

Kód: FIL-KF011891
€72,52 –41 %
variabilní ND filtry pro DJI Mavic 3
€72,52 –41 % €42,48 €35,40 bez DPH
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
19.6.2024

Kit 4 šedých neutrálnych filtrov pre drony DJI  Mavic 3 a DJI Mavic 3 Cine. Tento kit je zložený z 28 vrstvových filtrov ND4, ND8, ND16 a ND32. Tie majú ochranu proti poškriabaniu a sú vode a prachu tesné. Vďaka tomu medzi šošovkou a filtrom nekondenzuje voda a neusadzujú sa nečistoty. Povrchová úprava filtrov obmedzuje lens flary a odrazy svetla. Vďaka presnému rámčeku sa filtre veľmi ľahko nasadzujú bez poškodenia tela dronu. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Šedé neutrálne filtre znižujú intenzitu svetla dopadajúceho na čip fotoaparátu a dovoľujú vám znížiť rýchlosť uzávierky počas natáčania. V tomto sete nájdete 4 pevné filtre s hodnotami ND4, ND8, ND32 a ND64. Tie sú presne tvarované pre drony DJI Mavic 3 a Mavic 3 Cine , na ktorých kameru sa veľmi ľahko nacvaknú. Filtre sú vode a prachu tesné, nemusíte sa tak báť kondenzátu medzi šošovkou a filtrom ani prachových častíc, ktoré by sa medzi ne počas letu dostali. 

Filtre majú 28 vrstiev ktoré potláčajú flary a odlesky, horné vrstvy sú hydrofóbne a odpudzujú ako vodu, tak mastnotu. Filter tak počas natáčania zostane čistý bez kvapiek vody. 

nd-filtry-pro-dji-mavic

 

Prečo používať ND filtre na dron? 

U lacnejších dronov sú kamery s takzvanou pevnou clonou. Otvor, ktorým dopadá svetlo na čip je nemenný a má stále rovnakú veľkosť. Intenzitu svetla môžete ovplyvniť iba nastavením vyššej rýchlosti uzávierky. To má však vplyv na dokonalé prekreslenie scény a neprirodzený, trhaný pohyb rýchlejšie sa pohybujúcich predmetov. Nasadením ND filtra znížite rýchlosť uzávierky a zábery vyzerajú lepšie a plynule. 

 

Typy ND filtrov v sade a ich použitie

ND4 - filter s optickou hustotou 0,6 a priepustnosťou 25% redukuje svetlo o 2 clonové čísla . Využijete ho pri mierne zatiahnutej oblohe.

ND8 - filter s optickou hustotou 0,9 a priepustnosťou 12,5% redukuje svetlo o 3 clonové čísla . Využijete ho pri mierne zatiahnutej oblohe.

ND16 - filter s optickou hustotou 1,2 a priepustnosťou 6,25% redukuje svetlo o 4 clonové čísla . Využijete ho pri miernom slnku.

ND32 - filter s optickou hustotou 1,5 a priepustnosťou 3,13% redukuje svetlo o 5 clonových čísel . Využijete ho za jasného slnečného dňa. 

ND-filtry-pro-dji-mavic-3-srovnání

Dodatočné parametre

Kategória: Šedé neutrálne filtre
Bajonet filtra: DJI Mavic 3 / 3 Cine
Rozsah ND: 4 - 32
Rozsah clonových čísel: 5 stôp
Sklo: Optické

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: