Skladací difúzny panel Butterfly scrim panel, 2,4x2,4m

Kód: HD-240
€398,63 €332,19 bez DPH
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
18.7.2024

Mobilný difúzny panel Butterfly Scrim s rozmermi 240x240cm, je pomôckou pre zmäkčenie dopadajúceho svetla na veľkých scénach. Prestupná biela látka zjemní aj tvrdé svetlo.

Detailné informácie

Podrobný popis

Skladací difúzny panel Burrefly 2,4 x 2,4 m

Mobilný difúzny panel s rozmer 240x240cm je perfektnou pomôckou pre zmäkčenie svetla na scéne. Panel je zložený z hliníkového rámu a kvalitného difúzneho plátna, ktoré je odolné voči UV žiareniu. Plátno sa postará o zjemnenie aj ostrého tvrdého svetla z prirodzených zdrojov aj prídavných svetiel. Plátno je čisto biele, nemení farebnú teplotu a nemá žiadny farebný posun.

Konštrukcia je ľahko zložiteľná a celý panel počas chvíle pohodlne zložíte do prepravnej tašky. Plátno je ku konštrukcii prichytené gumičkami s guličkou, aby ho bolo možné kedykoľvek ľahko odopnúť a rám zložiť. Gumičky sa prevliekajú kovovými okami ktoré sú okolo celého plátna. Tento spôsob uchytenia je nielen rýchly, ale aj veľmi pevný. Plátno je v ráme perfektne vypnuté.

Panel má po stranách kovové konzole pre uchytenie na statívy. Pre uchytenie rámu odporúčame oceľové C-stand statívy s "GOBO" hlavou, ktoré rám pevne udržia a dovolia jeho polohovanie.

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Tieniace a difúzne panely
Rozmery: 240x240cm
Konštrukcia: Hliníková skladacia
Výmenné plátna: Áno
Uchytenie: Statív s krížovou hlavou, GOBO hlava
Váha: 9,8 kg
Dĺžka v zloženom stave: 125cm
Obsah balenia: Skladací rám 240x240cm, biele plátno, pripnutie gumičky, držiaky na statív, prepravná taška

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: