2x Daylight GD-90cm, trvalé svetlo 4x70W

Kód: SAD-SVE-G804D-2-2
€275,16 –13 %
gd90 2021
€275,16 –13 % €239,08
Skladom (> 5 ks)

Sada 2x Daylight GD90 - kompletná trvalá svetla obsahujúce softboxy 90 cm, statívy, prívodné káble a žiarovky 70W. Svetelný výkon 1920W.

Detailné informácie

Podrobný popis


2x
 Žiarovkové Daylight svetlo 
GD90 4x 70W žiarovka + 2,2 m statív + polstrovaná prepravná taška

Žiarovkové svetlá sú veľmi obľúbená pre jednoduchosť ich použitie, skladnosť, nízku cenu a hlavne pre ich lichotivé mäkké svetlo, o ktorej sa star ajú pirálov é fotografick é žiarovku y , kombinovan é s bielym difúznym plátnom a uzavretým softboxom so striebornou odrazovou plochou. Svetlá GD poskytujú dostatok výkonu na akúkoľvek fotografickú disciplínu a v yužijí je ako fotografi, tak videomakeři . Tieto svetlá sú skvelou voľbou pre svietenie portrétov, newborn fotografií, produktov, natáčanie rozhovorov alebo Vlog a hodí sa aj ako svetlá pre YouTuber.

Softbox s tvarom typuOctagon poskytuje prirodzenejší a rozptýlenejšie svetlo, než obdĺžnikový softbox a je tou najlepšou voľbou pre fotenie alebo natáčanie ľudí, pretože okrem príjemného svetla vytvára aj efektné odlesky v očiach. Octagon však nájde využitie aj u produktových fotografií a všade tam, kde chcete simulovať denné svetlo.

Výkon svetla

Každé svetlo zo sady je dodávané s e štyrmi fluorescenčná mi fotografick ými žiarovku ami, každú s príkonom 70 W, svetelným tokom 3250 lm a štandardnou päticou E27. Svetelný výkon jednej žiarovky je porovnateľný s 350 W halogénovou žiarovkou. Štandardne možno žiarovky rozsvecovať po pároch pomocou dvoch vypínačov, nie je však nutné všetky pätice žiarovkami obsadzovať. 

Dodávaný é fotografické žiarovky y ajú vysokú kvalitu a produkuj í biele denné svetlo s farebnou teplotou 5400 K. porovnaní s tradičnými zdrojmi un ich nedochádza k farebnému posunu a vďaka tomu nie sú farby pri fotení alebo natáčaní skreslené.

Žiarovka y vo svetle možno nahradiť za iný ľubovoľný typ fotografické žiarovky s päticou E27 . 

Konštrukcia svetla

Softbox svetiel GD sa skladá z prútov, ktoré sa uchytia priamo do hlavy svetla (svetlo sa dodáva rozložené). Softbox je vyrobený z pevného a kvalitného materiálu so striebornou vnútornou odrazovou vrstvou, ktorá sa postará o  maximálny svetelný výstup . Difúzny plátno softboxu je čisto biele a odolné proti UV žiareniu. Plátno je odnímateľné a jeho odstránením je možné zvýšiť výkon i tvrdosť svetla. S oftbox nie je vymeniteľný a uchytáva sa priamo do svetla (Svetlá s vymeniteľnými modifikátory svetla nájdete v kategórii LED svetlá s bajonetom ) Celé svetlo je vybavené naklopitelným držiakom so štandardnou päticou pre uchytenie na ľubovoľný štúdiový statív.   

Táto žiarovkové svetlá sú dodávaná vrátane ľahkých hliníkových statívov s variabilnou maximálnou výškou 
2,2 metra. Ide tak o kompletnú svetla, ktoré stačí zložiť a zapojiť do zásuvky. Sada dvoch svetiel Vám zaručí najlepší výsledok, minimalizuje tvorbu tvrdých tieňov a umožňuje tak docielili lichotivých portrétov i profesionálne vyzerajúcich produktových fotografií. Rozložená svetla a ďalšie príslušenstvo možno ľahko prepravovať v polstrované taške, ktorá je súčasťou setu.

Dodatočné parametre

Kategória: Žiarovkové
Záruka: 24
Hmotnosť: 1 kg
Farebná teplota: 5500K
Napájanie: Zo siete
Rozmer difúzneho plátna softboxu: 90 cm
Hĺbka softboxu: cca 50cm
Počet žiaroviek (1 svetlo): 4 ks
Módy svietenia: 2x vypínač pre 2 žiarovky (možno použiť aj jednu žiarovku)
Napájanie: 230V
Pätica pre žiarovky: E27 (štandardný závit pre žiarovky)
Rozmer prepravné tašky: 70x36x30 cm
Max. výška (statív): 2,2 m
Min. výška statívu: 75 cm
Nosnosť: 10 kg
Priemer základne statívu: 3 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: