2x Daylight GD-50x70cm, trvalé svetlo 4x70W

Kód: SAD-SVE-G804D-1-2
€295,18 –21 %
TAS GD 2022 2 50x70cm
€295,18 –21 % €230,86 €192,38 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
18.7.2024

Sada 2x Daylight GD50x70 - kompletné trvalé svetlá obsahujúce softboxy 50x70 cm, statívy, prívodné káble a žiarovky 70W. Svetelný výkon 1920W.

Detailné informácie

Podrobný popis

SET obsahuje tieto produkty:


2x
 Žiarovkové Daylight svetlo 
GD50x70 4x 70W žiarovka + 2,2 m statív + polstrovaná prepravná taška

Žiarovkové svetlá sú veľmi obľúbené pre jednoduchosť, ich použitie, skladnosť, nízku cenu a hlavne pre ich lichotivé mäkké svetlo, o ktorej sa postarajú špirálové fotografické žiarovky , kombinované s bielym difúznym plátnom a uzavretým softboxom so striebornou odrazovou plochou. Svetlá GD poskytujú dostatok výkonu na akúkoľvek fotografickú disciplínu a využijú ich ako fotografovia, tak aj video makeri . Tieto svetlá sú skvelou voľbou pre svietenie portrétov, newborn fotografií, produktov, natáčanie rozhovorov alebo Vlog. Hodia sa aj ako svetlá pre YouTuberov.

Softbox s tvarom obdĺžnika  poskytuje taktiež mäkké, ale usmernenejšie svetlo ako softbox octagon. S obdĺžnikom ľahšie usmerníte svetlo priamo na fotografovaný objekt alebo na jeho pozadie. Svetlá efektívne využívajú výkon žiaroviek a preto sú skvelou voľbou pri robení  produktových fotografií a všade tam, kde chcete so svetlom kreatívne pracovať.

Výkon svetla

Každé svetlo zo sady je dodávané so štyrmi fluorescenčnými  fotografickými žiarovkami, každú s príkonom 70 W, svetelným tokom 3250 lm a štandardnou päticou E27. Svetelný výkon jednej žiarovky je porovnateľný s 350 W halogénovou žiarovkou. Štandardne môžete žiarovky rozsvecovať po pároch pomocou dvoch vypínačov, nie je však nutné všetky pätice žiarovkami obsadzovať. 

Dodávané fotografické žiarovky majú vysokú kvalitu a produkujú biele denné svetlo s farebnou teplotou 5400 K. V porovnaní s tradičnými zdrojmi u nich nedochádza k farebnému posunu a vďaka tomu nie sú farby pri fotení alebo natáčaní skreslené.

Žiarovky vo svetle môžete nahradiť za iný ľubovoľný typ fotografické žiarovky s päticou E27 . 

Konštrukcia svetla

Softbox svetiel GD sa skladá z prútov, ktoré sa uchytia priamo do hlavy svetla (svetlo sa dodáva rozložené). Softbox je vyrobený z pevného a kvalitného materiálu so striebornou vnútornou odrazovou vrstvou, ktorá sa postará o  maximálny svetelný výstup . Difúzne plátno softboxu je čisto biele a odolné proti UV žiareniu. Plátno je odnímateľné a jeho odstránením je možné zvýšiť výkon aj tvrdosť svetla. Softbox nie je vymeniteľný a uchytáva sa priamo do svetla (Svetlá s vymeniteľnými modifikátormi svetla nájdete v kategórii LED svetlá s bajonetom ) Celé svetlo je vybavené naklápateľným držiakom so štandardnou päticou pre uchytenie na ľubovoľný štúdiový statív.   

Tieto žiarovkové svetlá sú dodávané vrátane ľahkých hliníkových statívov s variabilnou maximálnou výškou 
2,2 metra. Ide tak o kompletné svetlá, ktoré stačí zložiť a zapojiť do zásuvky. Sada dvoch svetiel Vám zaručí najlepší výsledok, minimalizuje tvorbu tvrdých tieňov a umožňuje tak docielenie lichotivých portrétov ako aj  profesionálne vyzerajúcich produktových fotografií. Rozložené svetlá a ďalšie príslušenstvo možno ľahko prepravovať v polstrovanej taške, ktorá je súčasťou setu.

Dodatočné parametre

Kategória: DayLight svetlá
Farebná teplota: 5500K
Napájanie: Zo siete
Rozmer difúzneho plátna softboxu: 50x70 cm
Hĺbka softboxu: cca 38,5 cm
Počet žiaroviek (1 svetlo): 4 ks
Módy svietenia: 2x vypínač pre 2 žiarovky (možnosť použiť aj jednu žiarovku)
Napájanie: 230V
Pätica pre žiarovky: E27 (štandardný závit pre žiarovky)
Rozmer prepravnej tašky: 90x23x30 cm
Max. výška statívu: 2,2 m
Min. výška statívu: 75 cm
Nosnosť statívu: 10 kg
Priemer základne statívu: 3 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: