Bezdrôtová časová spúšť Pixel King TW-283, konektor DC0 (Nikon)

Kód: PRI-SP-TW283-DC0
€50,63 €42,19 bez DPH
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.7.2024

Bezdrôtová (2,4GHz) časová spúšť s konektorom typu DC0 pre fotoaparáty NIKON, FUJIFILM a KODAK - všetky verzie s týmto konektorom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bezdrôtová  časová spúšť TW-283 s výmenným prepojovacím káblom s koncovkou DC0 je vhodná pre zrkadlovky, bez zrkadlovky aj  kompakty Canon, Pentax, Samsung, Contax a všetky daľšie fotoaparáty, ktoré majú spúšť so vstupom typu DC0 - typ Nikon. Kompatibilita je daná typom konektoru prepojovacieho kábla, samotná spúšť je univerzálna pre všetky fotoaparáty. Káblom sa prepojuje len prijímač a fotoaparát, komunikácia medzi spúšťou a prijímačom je bezdrôtová (2,4GHz). Prijímač je možné pre  lepšiu stabilitu upevniť do hot shoe fotoaparátu (nie je to však nutné). Pokiaľ by bolo potrebné, je možné prijímač úplne vyradiť a používať spúšť aj  drôtovo pomocou priloženého kábla.

Spúšť má dvoj polohové tlačítko, ktoré funguje rovnakým spôsobom ako spúšť fotoaparátu.

Digitálny displej s oranžovým podsvietením umožňuje prehľadné ovládanie všetkých funkcií, medzi ktoré patrí jednoduché vyhotovenie snímok, sériové snímanie, dlhé expozície v režime "BULB", samospúšť s časovačom (1-59s) a možností voľby počtu snímok (1-99 alebo nekonečno).

V pokročilom režime je možné kombinovať oneskorenia medzi snímkami, dĺžku expozície, interval a celkový počet snímok. Možnosti drôtovej spúšte ocení každý, či už sa jedná o bežné fotenie alebo profesionálne astro fotografie, fotenie krajín či timelaps.

Spúšť nielenže dokáže zastúpiť funkcie ktoré sú normálne dostupné len u drahších fotoaparátov, ale zároveň je nenahraditeľným pomocníkom pri fotení dlhších, kombinovaných expozícii alebo umeleckých fotografií zo statívu, ktoré by "z ruky" nebolo možné vyhotoviť.

Bezdrôtová spúšť je vhodná pro tých, ktorí nechcú alebo nemôžu  pri fotení stáť blízko fotoaparátu. Vďaka dosahu až 80m a dlhej výdrži aj na bežné alkalické batérie sú možnosti fotenia s bezdrôtovou spúšťou prakticky neobmedzené.

 

Vybrané podporované fotoaparáty:

NIKON: D800, D810, D700, D500, D200, D300, D2, D1, D4, D5, N90S, F5, F6, F100, F90, F90X, D3S

FUJIFILM: S5 PRO, S3 PRO

KODAK: DCS-14N

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Časová spúšť
Typ spúšte: Bezdrôtová 2,4Ghz/ Drátová
Typ konektoru pre fotoaparát: DC0
Typ konektoru pre spúšť: 3,5mm jack
Napájanie: AAA batérie (2x2ks)
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Avatar autora | 18.7.2023
Super pomôcka. Som spokojný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: