Drôtová časová spúšť Pixel King TC-252, konektor DC0 (Nikon)

Kód: PRI-SP-DRAT-TC252-DC0
Novinka
Značka: PIXEL KING
€30
Skladom (> 5 ks)

Drôtová časová spúšť s prepojovacím káblom typu DC0 + 2,5mm jack pre fotoaparáty NIKON, FUJIFILM a KODAK - všetky ďalšie fotoaparáty s týmto konektorom

Detailné informácie

Podrobný popis

Drôtová časová spúšť TC-252 s výmenným prepojovacím káblom s koncovkou DC0 je vhodná pre zrkadlovky s týmto konektorom. Kompatibilita je daná typom konektora prepojovacieho kábla, samotná spúšť je univerzálny pre všetky fotoaparáty. Spúšť má dvojpolohové tlačidlo, ktoré funguje rovnakým spôsobom ako spúšť fotoaparátu.

Digitálny displej se zeleným podsvietením umožňuje prehľadné ovládanie všetkých funkcií, medzi ktoré patrí jednoduché získania snímku, sériové snímanie, dlhé expozície v režime "BULB", samospúšť s časovačom (1-59s) a možnosťou voľby počtu snímok (1-99 alebo nekonečno).PIXEL_KING_spouste_seznam_funkci

V pokročilom režime je možné kombinovať oneskorenia medzi snímky, dĺžku expozície, interval a celkový počet snímok. Možnosti drôtové spúšte ocení každý, či už sa jedná o bežné fotenie alebo profesionálne astro fotografie, fotenie krajiniek či timelapse.

Spúšť nielen dokáže zastúpiť funkcie, ktoré sú normálne dostupné iba u drahších fotoaparátoch, ale zároveň je nenahraditeľným pomocníkom pri fotení dlhších, kombinovaných expozícií alebo umeleckých fotografií zo statívu, ktoré by "z ruky" nebolo možné zaobstarať.

Drôtová spúšť je vhodná pre tých, ktorí chcú alebo môžu pri fotení stáť blízko fotoaparátu a tam, kde scéna nevyžaduje bezdrôtové riešenie spúšte.

 

12716-6 

Vybrané podporované fotoaparáty:

NIKON: D800, D810, D700, D500, D200, D300, D2, D1, D4, D5, N90S, F5, F6, F100, F90, F90X, D3S a ďalšie

FUJIFILM: S5 PRO, S3 PRO

KODAK: DCS-14N

+ Ďalšie fotoaparáty s týmto konektorom

Dodatočné parametre

Kategória: Časová spúšť
Záruka: 24
Hmotnosť: 1 kg
Typ spúšte: Drôtová
Typ konektora pre fotoaparát: DC0
Typ konektora pre spúšť: 2,5mm jack
Napájení: AAA batérie (2ks)
Obsah balenia: 1x spúšť, 1x prepojovací kábel

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: