Drôtová časová spúšť Pixel King TC-252, konektor DC0 (Nikon)

Kód: PRI-SP-DRAT-TC252-DC0
€32,18 €26,82 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.5.2024

Drôtová časová spúšť s prepojovacím káblom typu DC0 + 2,5mm jack pre fotoaparáty NIKON, FUJIFILM a KODAK - a všetky ďalšie fotoaparáty s týmto konektorom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Drôtová časová spúšť TC-252 s výmenným prepojovacím káblom s koncovkou DC0, je vhodná pre zrkadlovky s týmto konektorom. Kompatibilita je daná typom konektora prepojovacieho kábla, samotná spúšť je univerzálna pre všetky fotoaparáty. Spúšť má dvojpolohové tlačidlo, ktoré funguje rovnakým spôsobom ako spúšť fotoaparátu.

Digitálny displej so zeleným podsvietením umožňuje prehľadné ovládanie všetkých funkcií, medzi ktoré patrí jednoduché získanie snímok, sériové snímanie, dlhé expozície v režime "BULB", samospúšť s časovačom (1-59s) a možnosťou voľby počtu snímok (1-99 alebo nekonečno).PIXEL_KING_spouste_seznam_funkci

V pokročilom režime je možné kombinovať oneskorenia medzi snímkami, dĺžku expozície, interval a celkový počet snímok. Možnosti drôtovej spúšte ocení každý, či už sa jedná o bežné fotenie alebo profesionálne astro fotografie, fotenie krajiniek či timelapse.

Spúšť nielen dokáže zastúpiť funkcie, ktoré sú normálne dostupné iba u drahších fotoaparátov, ale zároveň je nenahraditeľným pomocníkom pri fotení dlhších, kombinovaných expozícií alebo umeleckých fotografií zo statívu, ktoré by "z ruky" nebolo možné vyhotoviť.

Drôtová spúšť je vhodná pre tých, ktorí chcú alebo môžu pri fotení stáť blízko fotoaparátu a tam, kde scéna nevyžaduje bezdrôtové riešenie spúšte.

 

12716-6 

Vybrané podporované fotoaparáty:

NIKON: D800, D810, D700, D500, D200, D300, D2, D1, D4, D5, N90S, F5, F6, F100, F90, F90X, D3S a ďalšie

FUJIFILM: S5 PRO, S3 PRO

KODAK: DCS-14N

+ Ďalšie fotoaparáty s týmto konektorom

Dodatočné parametre

Kategória: Časová spúšť
Typ spúšte: Drôtová
Typ konektora pre fotoaparát: DC0
Typ konektora pre spúšť: 2,5mm jack
Napájanie: AAA batérie (2ks)
Obsah balenia: 1x spúšť, 1x prepojovací kábel

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: