Dáždnikový soft box strieborný 70x70 cm

Kód: DES-SOF-70-70
€36
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
24.9.2021

Štvorcový dáždnikový soft box - inbox so striebornou odrazovou plochou a svetlom umiestneným v strede soft boxu, vďaka ktorému získate unikátne svetlo. Soft box možno použiť ako so štúdiovým, tak aj s externým bleskom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dáždnikový soft box s priemerom 70x70 cm kombinuje výhody dáždnika (rýchle a pohodlné zloženie a prenášanie v interiéri aj exteriéri) s výhodami soft boxu. Vďaka umiestneniu svetla v strede soft boxu získate unikátne svetlo pre Vaše fotografie. Vďaka hĺbke 50 cm soft box bez problémov pojme aj bežný štúdiový alebo batériový blesk, alebo niekoľko externých bleskov.

 

Uchytenie soft boxu k svetlu zaisťuje stredová tyč. Vďaka tomu možno soft box použiť s akýmkoľvek bleskom alebo držiakom pre externý blesk. Difúzna plocha soft boxu je odnímateľná, pripevňuje sa na suchý zips a zakrýva vnútro soft boxu bez toho, aby sa opierala o použité vybavenie. Kabeláž a statív možno viesť rozopínateľnou spodnou stranou, vďaka tomu nikde neprekáža a Vaše vybavenie tak získa "čistý" a profesionálny "look".

Dodatočné parametre

Kategória: Pre externý blesk
Záruka: 24
Hmotnosť: 10 kg
Veľkosť: 70x70 cm
Hĺbka: 50 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: