Dáždnikový softbox strieborny 70x70 cm

Kód: DES-SOF-70-70
€36
Skladom (3 ks)
Štvorcový dáždnikový softbox - inbox so striebornou odrazovou plochou a svetlom umiestneným v strede softboxu, vďaka ktorému získate unikátne svetlo. Softbox možno použiť ako so štúdiovým, tak aj s externým bleskom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dáždnikový softbox s priemerom 70x70 cm kombinuje výhody dáždnika (rýchle a pohodlné zloženie a prenášanie v interiéri aj exteriéri) s výhodami softboxu. Vďaka umiestneniu svetla v stredu softboxu získate unikátne svetlo pre Vaše fotografie. Vďaka hĺbke 50 cm softbox bez problémov pojme aj bežný štúdiový, alebo batériový blesk, alebo niekoľko externých bleskov.

 

Uchytenie softboxu k svetlu zaisťuje stredová tyč. Vďaka tomu možno softbox použiť s akýmkoľvek bleskom alebo držiakom pre externý blesk. Difúzna plocha softboxu je odnímateľná, pripevňuje sa na suchý zips a zakrýva vnútro softboxu bez toho, aby sa opierala o použité vybavenie. Kabeláž a statív možno viesť rozopínateľnou spodnou stranou, vďaka tomu nikde neprekáža a Vaše vybavenie tak získa "čistý" a profesionálny "look".

Dodatočné parametre

Kategória: Pre externý blesk
Záruka: 24
Hmotnosť: 1 kg
veľkosť: 70x70 cm
Hĺbka: 50 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: