Dáždnikový softbox strieborný 70x70 cm

Kód: DES-SOF-70-70
€37,80
Predaj ukončený

Štvorcový dáždnikový softbox - inbox so striebornou odrazovou plochou a svetlom umiestneným v strede softboxu, vďaka ktorému získate unikátne svetlo. Softbox môžete použiť ako so štúdiovým, tak aj s externým bleskom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dáždnikový softbox s priemerom 70x70 cm, kombinuje výhody dáždnika (rýchle a pohodlné zloženie a prenášanie v interiéri aj exteriéri) s výhodami softboxu. Vďaka umiestneniu svetla v strede softboxu, získate unikátne svetlo pre Vaše fotografie. Vďaka hĺbke 50 cm, softbox bez problémov pojme aj bežný štúdiový alebo batériový blesk alebo niekoľko externých bleskov.

Uchytenie softboxu k svetlu zaisťuje stredová tyč. Vďaka tomu môžete softbox použiť s akýmkoľvek bleskom alebo držiakom pre externý blesk. Difúzna plocha softboxu je odnímateľná, pripevňuje sa na suchý zips a zakrýva vnútro softboxu bez toho, aby sa opierala o použité vybavenie. Kabeláž a statív môžete viesť rozopínateľnou spodnou stranou. Vďaka tomu nikde neprekáža a Vaše vybavenie tak získa "čistý" a profesionálny "look".

Dodatočné parametre

Kategória: Pre externý blesk
Záruka: 24
Veľkosť: 70x70 cm
Hĺbka: 50 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: