Stojan - statív s pákovou brzdou a kolieskami 2,2m

Kód: STA-JB16
€87,60
Opýtať sa
Položka bola vypredaná…
Oceľový pojazdný statív s pákovou brzdou a výškou 2,2 metra je navrhnutý pre ľahkú a rýchlu manipuláciu so svetlami v ateliéri. Statív možno rozšíriť o ďalšie pákové brzdy a uchytiť tak niekoľko svetiel na jeden statív.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento ateliérový pojazdný statív rieši všetky problémy klasických statívov. Pre nastavenie svetla nie je potrebné zdĺhavo skrutkovať a výškovo nastavovať jednotlivé diely, aby ste dosiahli požadovanú stabilitu a výšky svetla - statív JB-16-2003 je ihneď pripravený a vždy stabilný v najnižšej aj v najvyššej polohe. Vďaka pákovému mechanizmu ramena je zmena smeru či výšky svetla otázka niekoľkých sekúnd. Rameno je možné nastavovať ľubovoľne po celej dĺžke nosnej tyče statívu a možno ním otáčať o 360 °. Vybavenie sa uchytáva na veľký kovový spigot, ktorý udrží aj ťažšie zariadenia.

Konštrukcia statívu je celokovová, odolná a je vybavená gumovými kolieskami. Celým statívom sa ľahko manipuluje po rovnom povrchu - po dlaždiciach aj po koberci. Spigot v ramene je vyberateľný. Výška statívu je pevná (220 cm), manipulovať možno iba s ramenom.

 

Náš tip:

  • Statív je možné rozšíriť o ďalšie brzdy a uchytiť na neho viac svetiel naraz. Vďaka oceľovej konštrukcii, pevné základni a vyššie nostnost sa stabilita nijako nezmení.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Štúdiové stojany
Záruka: 24
Hmotnosť: 1 kg
Maximálna výška: 220 cm
Minimálna výška: 35 cm
Dĺžka ramena: 18 cm (ku spigot)
Max. priemer rúrok: 4 cm
Priemer / rozmer nosný: ⌀ 52 cm
Max. zaťaženie: 20 kg
Váha: 8,12kg
Obsah balenia: Statív, kolieska, páková brzda
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: