Hybridné Bi-color LED trvalé svetlo EFP 400 sunlight panel, 2700 - 6000K

Kód: SVE-EFP-400-BI
Akcia
Značka: Jinbei
€857,77 –25 % €643,22 €536,02 bez DPH
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

EFP 400 sun light panel, je svojou veľkosťou a výkonom predurčený predovšetkým pre veľké štúdiá a ateliéry a k nasvieteniu veľkých scén. Panel je možné napájať zo siete aj z V-Mount batérií a hodí sa tak pre použitie v interiéri aj exteriéri. K častému prevážaniu je prispôsobené aj telo svetla, ktoré je kompletne z kovu.  

Detailné informácie

Podrobný popis

Jinbei EFP 400 - Hybridný Bi-color Sun light panel

EFP 400 dáva svojou veľkosťou aj konštrukciou jasne najavo, že ide o výkonné svetlo do väčších štúdií, filmových ateliérov a všeobecne na svietenie väčších scén alebo pódií . Vďaka hybridnému napájaniu ho využijete ako v štúdiu a na scénach s prístupom k elektrickému prúdu, tak aj na lokáciách , kde je potrebné prevádzkovať svetlo na batérie. O to sa u EFP 400 postarajú dve V-Mout batérie. 

Telo svetla je hliníkové a všetky aretačné prvky z kovu. Nemusíte sa tak báť poškodenia ani pri častom prevážaní. Svetlo je možné navyše bez problémov aretovať v ľubovoľnej polohe. Vďaka pasívnemu chladeniu je svetlo úplne bezhlučné . Štandardom potom zostávajú vysoko kvalitné LED čipy s vysokým CRI, pre presné podanie farieb a antiflickering , ktorý dovolí natáčať aj na vyššiu FPS. Svetlo je možné ovládať na diaľku cez ovládače EF-RC, TR-Q7 alebo prostredníctvom DMX pultu. 

Tip:  K tomuto svetlu odporúčame dokúpiť tieto V-Mount batérie pre možnosť napájania mimo elektrickú sieť.

 

Výkon svetla

Svetlo disponuje výkonom 400 W, ktoré je možné regulovať  od 1 do 100% po percente . Výkon si teda môžete nastaviť presne podľa vašich požiadaviek. Svetelný výkon LED čipu je porovnateľný s 1 500W halogénovým svetlom, oproti ktorému spotrebováva iba 10% energie. 

Tip:  Svetlo má pasívne chladenie. Vďaka tomu je svetlo úplne bezhlučné


Vlastnosti LED čipu

Na svetle sú použité kvalitné LED čipy, ktoré zaisťujú vysoký výkon a lepšiu stálosť. Čipy zostávajú aj na najvyššom výkone chladné a nehrozí popálenie ako u klasických halogénových svetiel. Životnosť čipov je viac ako 100 000 hodín. 

Toto svetlo má premenlivú farebnú teplotu v rozmedzí 2 700 - 6 000 K. Teplotu je možné plynule regulovať a ovplyvniť tak nasvietenie scény veľmi presne. 

Čipy vo svetlách EF majú vysoký index podania farieb CRI Ra> 97, TLCI> 97. Vďaka tomu sú nasvietené predmety v reálnych farbách. Svetlo umožňuje natáčať aj slow motion videá s veľmi vysokými snímkovacími frekvenciami bez blikania. 

 

Čipy vo svetlách EF majú vysoký index podania farieb CRI Ra> 95, TLCI> 98 . Vďaka tomu sú nasvietené predmety v reálnych farbách. Svetlo umožňuje natáčať aj slow motion videá s veľmi vysokými snímkovacími frekvenciami bez blikania. Príslušenstvo

LED panel EFP 400 je dodávaný s kovovými odnímateľnými klapkami, ktorými môžete svetlo veľmi ľahko nasmerovať. Klapky môžete veľmi rýchlo demontovať vďaka zacvakávaciemu systému v rohoch panela. O zmäkčenie a rovnomerný rozptyl svetla sa postará difúzna plocha, ktorou sú čipy prekryté.  

Svetlo je možné uchytiť na akýkoľvek štúdiový statív. Držiak svetla je zosilnený, aby udržal nielen svetlo samotné, ale aj príslušenstvo na ňom nasadené. 

Tip: Vzhľadom k veľkosti a váhe svetla odporúčame použitie sa C-stand statívu .


Ovládanie a konštrukcia

Svetlo má vstavaný prijímač s 2,4GHz frekvenciou a môžete ho diaľkovo ovládať pomocou ovládačov  EF-RC.  Dosah ovládania je 100 metrov. Vzhľadom k jeho určeniu je možné ho prepojiť s DMX pultom a ovládať ho práve cez neho!

Telo svetla je hliníkové s kovovými aretačnými prvkami. Vďaka tomu je veľmi odolné proti mechanickému poškodeniu a ľahko sa s ním manipuluje. Aretácia svetla je pevná a svetlo ľahko nastavíte do akejkoľvek polohy. 

Dodatočné parametre

Kategória: Ploché svetlá
Farebná teplota: Bi-color
Napájanie: Hybridné
Výkon svetla: 400 Ws
Svetelný výkon: 30 000 lux (0,5 metra)
Energetická trieda: A +
Nastavenie výkonu: 10 - 100% (po 1 alebo 10%)
Kanály/Skupiny: 16 (00-15)
Kanály a skupiny: 10 (A - J)
Farebná teplota (K): 2700 - 6000 K
Podanie farieb CRI: Ra> 95
TLCI: > 98
Rozmer blesku: 80x13x52 cm
Hmostnosť: 11,8 kg (bez batérií)
Diaľkové ovládanie: Ovládačmi EF-RC, TR-Q7, DMX pult
Obsah balenia: Svetlo, klapky, napájací adaptér

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: