Kruhové žiarovkové trvalé svetlo 5400K - Ring light - CN65C PRO

Kód: SVE-CN-65C-PRO
€155,20
Skladom (> 5 ks)
Kruhové trvalé žiarivkové RING svetlo 49cm je ideálny nástroj pre portrétne fotografov. Svetlo vytvára efektné kruhové odlesky v očiach a je vhodné aj pre profesionálne líčenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kruhové trvalé žiarivkové svetlo je ideálny pre nasvietenie tváre, teda je to aj ideálny nástroj pre portrétne fotografov. Možno ho ľahko použiť ako hlavný alebo doplnkové svetlo pri fotení fashion / beauty portrétov. Ring light rovnako ako Ring Flash vytvára efektné kruhové odlesky v očiach a zároveň svieti objekt rovnomerne - čím bližšie je svetlo k tvári, tým viac sa jeho efekt prejaví. Cez svetlo možno nasadiť difúzne plátno, ktoré zmäkčí vyžarované svetlo.

Svetlo má pevnú farebnú teplotu 5400K (biele svetlo) a je použiteľné pre natáčanie alebo fotenie. Hodí sa aj pri natáčaní makeup tutorialov a ako svetlo pre líčenie pre každú Make-up Artist.

Ring je dodávaný vrátane ohybného držiaka na statív, ktorý je možné odopnúť a svetlo uchytiť aj iným spôsobom. Vďaka ohybnému držiaku možno svetlo uchytiť v akomkoľvek uhle presne tak, aby vyhovovalo Vašim potrebám. Svetlo má vstavaný zdroj.

Svetelný výkon svetla je 65W. Žiarivka oproti diódovým svetlám svieti viac rovnomerne a je lacnejší. Zároveň má však slabšie výkon a je krehká. Pri použití kvalitných difúznych plátien alebo krytov sú potom obe technológie (čo sa týka kvality svetla) porovnateľné.

Dodatočné parametre

Kategória: Kruhové
Záruka: 24
Farebná teplota: 5500K
Napájanie: Ze sítě
Svetelný tok (LM): 3365 LM
Výkon: 65 W
Index podania farieb Ra: > 90
Farebná teplota: 5400 K
Napájanie: 230V 50 Hz (vstavaný zdroj)
Vonkajší priemer: 49 cm
Hĺbka: 6 cm
Hmotnosť: 2 kg
Patica pre upevnenie na statív: Áno
Obsah balenia: Kruhové trvalé svetlo (Ring), držiak na statív (ohybný), žiarovka, prívodný kábel

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: