Hybridné kruhové LED trvalé svetlo 3200-5800K - Ring light LF-480 RGB

Kód: SVE-LF-480-RGB
€191,60
Skladom (> 5 ks)

Hybridné kruhové trvalé RING svetlo s priemerom 45,6cm s LED technológiou a nastaviteľnou farebnou teplotou a možnosťou prepnutia do RGB režimu, je ideálny svetlo pre nasvietenie tváre. Ringlight má dostatok výkonu pre fashion fotografiu, ale najväčšie uplatnenie nájde pri profesionálnom líčení. Svetlo vytvára efektné kruhové odlesky v očiach a nahrádza svetla s výkonom 100 W.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hybridné kruhové LED svetlo LF 480 RGB + prepravné púzdro

Kruhové trvalé svetlo  je ideálny pre nasvietenie tváre , teda je to pravá voľba pre každú  Make-up Artist . Samozrejme ho možno použiť aj ako hlavné svetlo alebo doplnkové svetlo pri fotení  fashion / beauty  portrétov. Svetlo vytvára  efektné kruhové odlesky v očiach  a zároveň svieti objekt rovnomerne - čím bližšie je svetlo k tvári, tým viac sa jeho efekt prejaví. Svetlo má neodnímateľný difúzny kryt a vyžaruje mäkké svetlo.


Farba svetla podľa vašich prianí!

Vďaka plynulej regulácii výkonu a farebné teploty 2700K - 8000K  je svetlo použiteľné pre natáčanie alebo fotenie v akýchkoľvek svetelných podmienkach - ľahko zladíte farebnú teplotu svetla so svetlom v miestnosti, takže bude svetlo pôsobiť prirodzene. Žlté svetlo má tiež lichotivější charakter a hodí sa pri natáčaní makeup tutorialov. 

U tohto modelu môžete naviac prepnúť do RGB režimu na nastaviť si tak ľubovoľnú farbu z tohto spektra . Vďaka tomu svetlo využijete aj na efektové svietenie alebo ako ambientné svetlo do videa . Perfektné je v kombinácii s ostatnými RGB svetlami pri kreatívnym svietenia scény. 

Svetelný výkon svetla je vďaka LED technológii porovnateľný so žiarivkami s výkonom 100 W.  Svetlo je vybavené dvoma oddelenými stmievačmi pre diódy s teplotou 3200K a 5800K. Oba kanály je možné ľubovoľne miešať.

Toto kruhové svetlo je navyše vybavené šiestimi svetelnými efektmi a možnosťou nastaviť farbu pomocou HSI


Napájanie a ovládanie svetla

Tento ring light je hybridný. Napájať ho môžete ako zo siete adaptérom, tak pomocou dvoch NP-F batérií. Svetlo je navyše vybavené USB-A vstupom, z ktorého môžete nabíjať telefón po čas natáčania. 

Náš tip: Ak chcete svetlo používať v exteriéri, doporučujeme k nemu dokúpiť tieto NP-F batérie . 

Ovládanie svetla je veľmi jednoduché. Farbu, výkon i svetelné režimy môžete ovládať priamo na svetle, alebo diaľkovo ovládaním, ktoré je súčasťou balenia. To využijete predovšetkým u Vlog, kedy chcete meniť intenzitu alebo farbu svetla bez toho aby ste museli opustiť scénu. 

Dodatočné parametre

Kategória: Kruhové
Záruka: 24
Hmotnosť: 1 kg
Farebná teplota: Bi-color, RGB
Napájanie: Hybridné
Maximálny výkon pripojených bleskov: 100 W
Intenzita osvetlenia (1m): 4800 lx / M
Počet LED diód: 448 ks
Index podania farieb Ra: > 90RA
Farebná teplota (K): 700-8000 K (+ -200K odchýlka), RGB
Napájanie: 100-230V 50 Hz (vstavaný zdroj), 2 NP-F batérie
Vonkajší priemer: 45,6 cm
Pätica pre upevnenie na statív: Áno
Obsah balenia: Kruhové trvalé svetlo (Ring), napájací kábel, diaľkové ovládanie, prepravné púzdro

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: