Masívny podlahový mini statív 22/52 – 72 cm

Kód: STA-DDJ70
€36,47
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.4.2024

Robustný podlahový "mini" statív so širokou hrubostennou hliníkovou základňou, odnímateľným výsuvným stredovým stĺpikom a kolieskami. Výšku statívu je možné plynule nastaviť v rozmedzí 52 - 72 cm, po vybratí stĺpika a uchytenie spigotu priamo do základne je minimálna výška 22 cm. Tento statív je navrhnutý na uchytenie ťažkých až 10kg svetiel a vďaka širokej základni sa nepreklápa ani pri nasadení väčších softboxov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento podlahový statív od ostatných rozoznáte na prvý pohľad. Jeho základňa je vyrobená z hrubostenných jeklov so šírkou 2,5 a výškou 4,5 cm, ktoré spoločne s kovovými zámkami a hliníkovým nastaviteľným stĺpikom umožňujú uchytiť aj ťažké svetlá. Nosnosť stredového stĺpika je 10 kg, pri jeho vybratí a vsadení spigotu priamo do základne môžete na statív usadiť aj násobne teší svetlo.

Statív je stabilný a neprevrháva sa ani pri použití väčšieho softboxu a to vďaka širokej základni. Tá je pre ľahšiu manipuláciu osadená väčšími kolieskami, ktoré sa ľahko pohybujú po ľubovoľných interiérových povrchoch a zvládajú aj prejazd menších nerovností. Kolieska majú brzdu, ktorú je možné statív zaaretovať.

Mini statívy sú ideálne na uchytenie svetiel z podhľadu, pri svietení ľudí a produktov od zeme ale používajú sa tiež pri svietení pozadia alebo presvetľovaní dosiek fotografických stolov.

Dodatočné parametre

Kategória: Štúdiové stojany
Minimálna výška: 52 cm (22 cm bez stredovej tyče)
Maximálna výška: 72 cm
Výška v zloženom stave: 48 cm
Dĺžka nohy základne: 29 cm
Čap: Štandardizovaný so závitom 1/4 a 3/8 (otočný spigot)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: