Objektív Tamron SP 24-70mm F/2.8 Di VC USD G2 pre Canon

Kód: OBJ-TAMRON-C-581218
€1 387,60
Opýtať sa
Položka bola vypredaná…
Objektív Tamron SP 24-70mm F / 2.8 Di VC USD G2 je kvalitný svetelný zoom objektív pre full-frame digitálnej zrkadlovky.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Objektiv Tamron SP 24-70mm F / 2.8 Di VC USD G2 nový svetelný zoom objektív pre full-frame digitálnej zrkadlovky, ktorý dosahuje najvyššej kvality obrazu. Nový riadiaci systém Dual IPU (Micro Processing Units) poskytuje rýchle automatické zaostrovanie s vylepšenou presnosťou a najvyššie kompenzačné vlastnosti stabilizácie obrazu (CIPA úroveň 5 EV * 1). Exkluzívna povrchová úprava eBAND od spoločnosti Tamron podstatne obmedzuje výskyt zábleskov a tieňov, ktoré sa môžu objaviť v protisvetle. Navyše model A032 poskytuje dodatočnú ochranu vďaka fluóru povrchovej úprave, konštrukciu odolné proti vlhkosti a uzamykateľné clone. Fotografi môžu využiť tento nový objektív pre široké účely vrátane fotografií krajiny, portrétov, spravodajstvo, cestovanie a mnoho ďalšieho.
  


HLAVNÉ VLASTNOSTI:

1.Sofistikovaný design poskytuje vynikajúci výkon a vysokú kvalitu obrazu
Použitie špeciálnych, vysoko kvalitných sklenených materiálov zaisťuje presnú farebnú reprodukciu a vynikajúcu ostrosť, ideálny pre dnešné fotoaparáty s vysokou hustotou pixelov. Optická konštrukcia sa skladá zo 17 členov v 12 skupinách a využíva 2 XR (Extra Refractive Index) členmi s mimoriadnym indexom lomu, 3 LD (Low Dispersion) členmi s nízkym rozptylom svetla, 3 GM (Glass-Molded ASPHERICAL) členov a jeden hybridný asférický člen. Spoločne minimalizujú axiálne chromatickej aberácie, priečne chromatické aberácie, sférické aberácie a skreslenia, a umožňujú kompaktnú konštrukciu, ktorá dosahuje špičkovej kvality obrazu.

2. eBAND povrchová úprava poskytuje vynikajúce antireflexná vlastnosti a redukuje nežiaduce záblesky a tiene
Nový model A032 je vybavený špeciálnou povrchovou úpravou eBAND (Extended Bandwidth & Angular-Dependency), čo je technológia, ktorá kombinuje nano-štruktúrovanú vrstvu s extrémne nízkym indexom lomu spolu s konvenčnými viacvrstvovými povlakmi. Tie zaisťujú vynikajúci antireflexnou výkon. Povrchová úprava eBAND podstatne obmedzuje výskyt nežiaducich zábleskov a tieňov, ktoré sa môžu objaviť pri fotografovaní objektov v protisvetle.

 

3. Nový riadiaci systém Dual IPU (Micro Processing Unit) * 3 poskytuje rýchlejší a presnejší automatické zaostrovanie a vylepšenú kompenzáciu vibrácií
Inovatívny riadiaci systém využíva Dual IPU dizajn s vylepšenou výpočtovej kapacitou. Jednotky MPU majú vstavané výkonné bloky DSP (Digital Signal Processor), ktoré dosahujú rýchlejšieho a presnejšieho výkonu AF a dôslednejšie kompenzujú vibrácie. Táto funkcia zaisťuje vynikajúci výkon v noci aj pri slabom osvetlení.

Vysoký výkon MPU výrazne zlepšuje presnosť a rýchlosť automatického zaostrovania
Model A032 je vybavený USD (Ultrasonic Silent Drive) motorom, ktorý zaisťuje vynikajúcu rýchlosť a presnosť zaostrenia. Použitím MPU so zabudovanými bloky DSP umožňuje rýchle spracovanie digitálnych signálov a dosahuje vynikajúce odozvy a vysoko presného výkonu AF.

Systém Dual MPU poskytuje najvyššiu schopnosť kompenzáciu vibrácií vo svojej triede * (CIPA úroveň 5 EV * 1).
Nový model A032 je vybavený vlastným systémom stabilizácie VC (Vibration Compensation) od Tamronu. Pridanie systému MPU určeného pre spracovanie kompenzáciou vibrácií uvoľňuje algoritmus novej generácie, ktorý zabezpečuje najvyššiu schopnosť kompenzácie vibrácií * 2 vo svojej triede (CIPA úroveň 5 EV * 1). Dokonca aj pri slabom osvetlení alebo pri pomalej rýchlosti uzávierky si fotografi môžu vychutnávať bezproblémové fotografovanie z ruky s ľahkosťou a pohodlím.

* 1 Pre Canon: EOS-5DMKIII je použité. Pre Nikon: D810 je použité.
* 2 Medzi výmennými objektívmi pre digitálne zrkadlovky (Jún 2017; Tamron)
* 3 Nový riadiaci systém využívajúci IPU (Micro Processing Unit), určený pre systém AF a systém stabilizácie obrazu VC

4. Fluórová povrchová úprava a konštrukcia odolná proti vlhkosti
Fluórovaný povrchová úprava nanesená na povrch predného prvku odpudzuje vodu a olej, čím umožňuje bezpečné a jednoduché odstránenie odtlačkov prstov, nečistôt a šmúh. Povrchová úprava tiež poskytuje vyššiu úroveň trvanlivosti a jeho účinnosť bude trvať roky. Pre zaistenie konštrukcie odolné proti vlhkosti sú na tubuse objektívu umiestnená tesnenie v oblasti upevnenia objektívu a na ďalších kritických miestach, aby sa zabránilo vniknutiu vlhkosti a dažďových kvapiek. Táto vlastnosť zabezpečuje ďalší diel ochrany pri fotografovaní vonku za nepriaznivých poveternostných podmienok.

 

5. Clona objektívu je vybavená novým pohodlným uzamykacím mechanizmom
Slnečná clona v tvare kvetiny sa zablokuje na jednom mieste, aby sa zabránilo nesúososti, ktorá by mohla spôsobiť vinetáciu.

6. Kompatibilný s konzolou TAP-in, voliteľným príslušenstvom
Nový model A032 je kompatibilný s doplnkovou konzolou Tamron TAP-in, ktorá poskytuje USB pripojenie k počítaču a umožňuje používateľom ľahko aktualizovať firmware a prispôsobiť funkcie vrátane jemných úprav AF a VC.

7. Systém elektromagnetickej clony je teraz použitý pri modeloch bajonetu pre Nikon
Systém elektromagnetické clony, ktorý bol štandardným prvkom objektívov s bajonetom pre Canon, je teraz používaný aj v modeloch pre Nikon * 3. Presnejšie ovládanie clony je možné vďaka tomu, že lamely clony sú riadené a kontrolované motorom prostredníctvom elektronických pulzných signálov.
* 3 Dostupné len u fotoaparátov kompatibilných s elektromagnetickou clonou (D3100, D3200, D3300, D3400, D5000, D5100, D5200, D5300, D5500, D5600, D7000, D7100, D7200, D300S, D500) (Máj 2017; Tamron)

 

8. Na základe prísnych noriem kvality hodných rady SP je model A032 vyrobený s dôrazom na detail
Zvlášť pre výrobky radu SP Tamron stanovil prísne normy pre ich dizajn a kvalitu. Tieto normy sa vzťahujú k optickému dizajnu, mechanickému dizajnu a exteriéru rovnako ako k robustnosti výrobku a zlepšenie jednotlivých funkcií. Tamron dôkladne preskúma všetky svoje konštrukčné a výrobné procesy a ponúka výrobky sa stále vyššou úrovňou presnosti a kvality.
Pri modeli A032 pomohlo preskúmanie spôsobu riadenia MTF (Modulation Transfer Function) dosiahnuť čo najvyspelejšieho a najlepšieho optického výkonu. Mechanické časti boli vylepšené a bol zavedený nový vonkajší dizajn. Na dosiahnutie maximálneho optického výkonu zvýšil Tamron presnosť súčiastok obsahujúcich každú jednotku prvkov objektívu a zvýšil presnosť celkového zoomovacieho mechanizmu.

Parametre:

Ohnisková vzdialenosť: 24-70 mm
Svetelnosť: F / 2,8
Konštrukcia objektívu: 17 členov v 12 skupinách
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť: 38cm
Pomer zväčšenia: 1: 5
Veľkosť filtra: 82 mm
Dĺžka: 111 mm
Váha: 905 g
Lamely clony: 9
Balenie obsahuje: slnečná clona, ​​predná krytka, zadná krytka, puzdro
Typ bajonetu: Canon EF, Canon EF-S
Vhodný pre žáner: koncerty, portréty, reportáže, street foto, zvieratá, krajiny, cestovanie

Poznámka výrobca:

Tamron ponúka široké portfólio objektívov pre digitálne aj klasické zrkadlovky. Za viac ako 60 rokov skúseností v oblasti foto-optiky sa stal jedným z najvýznamnejších predstaviteľov na poli výrobcu kvalitné foto techniky na svete.

Dodatočné parametre

Kategória: Pre Canon
Záruka: 24
Hmotnosť (g): 905
Svetelnosť: F2.8
Bajonet: Canon EF-S
Optická stabilizácia: Áno
Priemer závitu filtra: 82 mm
Konštrukcia - počet skupín: 12
Konštrukcia - počet členov: 17
Min. zaostriteľná vzdialenosť (cm): 38
Ostrenie: Automatické (AF)
Max. ohnisková vzdialenosť (mm): 70
Min. ohnisková vzdialenosť (mm): 24
Ohnisko: Premenlivé
Kategória objektívu: Štandardné
Objektív pre formát: Full frame, APS-C
Dĺžka objektívu (mm): 111
Svetelnosť objektívu - najdlhšia ohnisko: 2.8 a menej
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: