Odrazový panel 90x180cm zlato strieborný, rýchlorozkladací

Kód: ODR-ZS-90-180
€63,94 –36 %
Odrazový panel 90x180cm zlato strieborný, rýchlorozkladací
€63,94 –36 % €40,76 €33,97 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Odrazová doska - rýchlorozkladací odrazový panel 90x180 cm s vysoko odrazovým plátnom je nadstavba klasickej odrazovej dosky. Súčasťou panelu je otočná hlava pre uchytenie na statív a presné nasmerovanie. Vďaka kvalitnému odrazovému plátnu je efekt silnejší ako u štandardnej odrazovej dosky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Odrazový panel 90x180 cm - zlato strieborný, rýchlo rozkladací

Odrazové dosky patria medzi základné vybavenie každého fotografa a filmára. Využitie nájdete ako v exteriéri pri práci s prirodzeným svetlom, tak aj v ateliéri, kde slúži na dosvietenia tieňov. Odrazový panel sa skladá zo zlato striebornej vysoko odrazovej látky, vypínacích prútov a kĺbové otočnej hlavy pre uchytenie na akýkoľvek statív. Vďaka tomu je zloženie aj rozloženie otázkou niekoľkých sekúnd. Celý panel je zabalený v prepravnom vaku, je chránený proti zničeniu a vojde sa do foto tašky alebo stredne veľkej tašky.


Oproti klasickým odrazovým doskám je tento panel ľahší a vďaka kĺbovej hlave ho môžete natáčať do všetkých uhlov a polôh. Vďaka tomu ho nasmerujeme presne tak, ako v danú chvíľu potrebujete. Plátno má väčšiu odrazivosť, v exteriéri môže byť doska ďalej od foteného objektu, v ateliéri lepšie supluje ďalšie svetlo.

Veľkosť panela je ideálna pre dosvietenie portrétov, celých postáv, polo-portrétov, "odpichnutia" fotografovaného objektu od pozadia alebo pre dosvietenie produktovej fotografie.


Využitie plôch panelu:

Strieborná plocha - prisviecovanie určené pre odrážanie fotografických bleskov o teplotách 5500-6500K (v závislosti na farebnej teplote zdroja svetla) táto plocha nemení farebnú teplotu zdroja.

Zlatá plocha - prisviecovanie s dofarbením, táto plocha je určená pre teplé dofarbenie objektu, napríklad pri zamračenej oblohe. Odrazom svetla sa posúva jeho farebná teplota smerom k 3000K

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Odrazové dosky a držiaky
Rozmery: 90x180cm
Farebné plochy: Zlatá, strieborná
Rýchlorozkladací: Áno
Uchytenie na statív: Áno
Kĺbová hlava: Áno
Otočná hlava: Áno
Obsah balenia: Kĺbová otočná hlava, vypínacie prúty, zlato strieborné plátno, prepravný vak

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: