Papierové fotografické pozadie 3,56 x 15 m - biele - arctic white

Kód: POZ-P-356-15-WHI
€269,90 €224,92 bez DPH
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
29.7.2024

Biele papierové fotopozadie v nadštandardnej šírke 3,56 metra a dĺžke 15 metrov je určené pre veľké fotoštúdiá alebo foto a videoštúdiá, ktoré nepotrebujú bežnú šírku fotoplátna. Pozadie je navinuté na kartónovej nosnej rolke na montáž a prepravu. Maximálny dôraz sa kladie na kvalitu, papierové pozadie má vysokú gramáž 150 g/m², farebnú stálosť a jednotný povrch. Pozadia sa kompletne vyrábajú v USA.

Detailné informácie

Podrobný popis

Biele papierové fotografické pozadie s nadštandardnou šírkou 3,56 metra a návinu 15 metrov je vyrobené z najkvalitnejších materiálov s maximálnym dôrazom na vysokú gramáž - 150g/m² a farebnú stálosť, vďaka ktorým je fotopozadie jednoliate, hladké a nerobí svetelné ani farebné odlesky.

Fotopozadie Arctic white je barveno v odstínu C:3 M:1 Y:1 K:0 / R:244 G:247 B:247. Farba pozadia je pri fotografovaní výrazne ovplyvnená intenzitou a charakterom svietenia aj neskoršou postprodukciou.

Tieto pozadia sú od prvopočiatku kompletne vyrábané v USA, kde dochádza k spracovaniu materiálu, farbeniu, formátovaniu a finálnemu strojovému navinutiu na kartónovú rolu. Vďaka tomu je pozadie perfektne rovné a pri používaní vám nebude utekať do strany. Úloha, na ktorej je dodávané, je nosná a odpadá tak prevíjanie. Jej priemer aj dĺžka sú normované a fotopozadie preto uchytíte na ľubovoľný držiak na stenu/strop aj pre ne určenú konštrukciu. Pozadie dodávame pod značkou Superior Seamless, ktorú na Európskom trhu nájdete aj pod značkou Savage alebo Creativity.

 Pár faktov o výrobe

  • Vyrobené z certifikovaných obhospodarovaných lesov
  • Vyrobené zo 100% vodnej energie
  • Záruka ECF (neobsahuje elementárny chlór)
  • Obsahuje recyklované vlákna
  • 100% recyklovateľné

Tip: Fotopozadie je navyše široké 3,56 metra s väčším návinom 15 metrov, a preto je určené pre veľké štúdiá, kde bežné 2,72 metrové pozadie nepostačuje. Toto pozadie umožní fotografovať veľké objekty, veľké skupiny ľudí a poskytne vám dostatok priestoru na fotografovanie ľudí v pohybe - typicky pri módnej fotografii.

Upozornenie: Vzhľadom na svoju dĺžku sa pozadie dodáva v nadrozmernej veľkosti a jeho doručenie trvá 1 - 3 pracovné dni. Pri objednávke so štandardným tovarom bude zásielka rozdelená medzi 2 dopravcov.

Ako pracovať s fotografickým pozadím?

1. Odviňte pozadie z ochrannej fólie a pripevnite ho na konštrukciu alebo nástenné držiaky pomocou tŕnov, ktoré vložíte do rolky.

DSC05324

Rolu s fotopozadím možno alternatívne pripevniť aj ku konštrukcii so stredovou tyčou.

DSC05496b

2. Uvoľnite koniec fotografického pozadia a rozviňte ho. Môže byť zavesené na stene alebo ležať na podlahe.

DSC05319B

3. Pri položení na zem sa pozadie prirodzene kotúľa späť, aby ste tomu zabránili a ochránili ho pred poškodením, odporúčame zakúpiť magnetické pásky na zaťaženie konca.

2zatezovaci_magneticke_pasky_na_pozadi_2

Dodatočné parametre

Kategória: Papierové pozadie 3,56 m x 15 m
Farba: Biela
Materiál pozadia: Papier
Šírka pozadia: 3,56 m
Šírka pozadia: 3,56 m
Dĺžka návinu: 15 m
Farebné prevedenie: Biele
Materiál: Fotografický papier 150 g / m2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: