Prepravný kufor na foto vybavenie K1, 71x25x25cm

Kód: TAS-K1
€111,14
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.2.2024
 
Malý prepravný kufor s pevnými stenami a upraviteľnými polstrovanými priečkami unesie 2 3 svetlá vrátane drobného príslušenstva.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prepravný kufor na foto vybavenie K1

Kufre typu "K" sú perfektným pomocníkom pri transporte a uskladňovaní techniky. Pevné, vystužené steny perfektne ochránia techniku vo ​​vnútri. Vnútro kufra môžete upraviť podľa vašich potrieb a techniky. Jednotlivé priečky sú polstrované a ľahko ich preložíte vďaka suchým zipsom. Premiestňovaná technika je tak pevne uchytená a nehrozí jej poškodenie ani odreniny. Taška je vybavená dvojitým dnom, vďaka ktorému môžete oddeliť statívy, závažia a ďalšie "železo" od svetiel a ďalšieho drobnejšieho príslušenstva.

Kufor je zvonku vybavený popruhmi na prenášanie, horným madlom a kolieskami pre ľahšie prevážanie. Kolieska sú mäkčené, aby bol prevoz kufra tichší a komfortnejší. Zároveň sú oddelené od dna kufra, aby nedochádzalo k šúchaniu o zem na nerovnostiach. Dno kufra je vybavené lyžinami, ktoré pomáhajú pri manipulácii  a ťahaní kufra po schodoch. Rohy kufra sú prekryté plastovými ochrannými krytmi, aby nedošlo k poškodeniu pri prevážaní alebo transporte lietadlom.

Vnútorné rozmery kufra: 71 x 25 x 25 cm
Vonkajšie rozmery kufra: 81 x 28 x 28 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Pevné kufre
Vnútorné rozmery: 71x25x25 cm
Vonkajšie rozmery: 81x28x28 cm
Hmotnosť: 3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: