Prepravný kufor na foto vybavenie K1, 71x25x25cm

Kód: TAS-K1
€111,14 €92,62 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
 
Malý prepravný kufor s pevnými stenami a upraviteľnými polstrovanými priečkami unesie 2 3 svetlá vrátane drobného príslušenstva.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kufre série "K" sú dokonalým nástrojom na prepravu a skladovanie fotografického vybavenia. Pevné vystužené steny dokonale chránia zariadenie vo vnútri. Vnútorný priestor kufra možno prispôsobiť vašim potrebám a prevážaným predmetom. Jednotlivé priečky sú polstrované a vďaka suchým zipsom sa dajú ľahko premiestňovať. Prepravovaná technika je tak pevne uchytená a nehrozí jej poškodenie ani odretie. Taška je vybavená dvojitým dnom, vďaka ktorému môžete oddeliť statívy, závažia a iné "železo" od svetiel a iného menšieho príslušenstva.

Variabilný priestor s maximálnou bezpečnosťou pre vybavenie

Vnútorný priestor prenosnej tašky K1 je navrhnutý tak, aby bol čo najpriestrannejší a najvariabilnejší. Vďaka odnímateľným prepážkam na suchý zips môžete vnútorný priestor tašky presne prispôsobiť prevážaným predmetom. Deliace priečky sú pevné a polstrované, vďaka čomu je vaše fotografické vybavenie v maximálnom bezpečí.

Taška má tzv. dvojité dno, ktoré využijete, keď spolu s elektronikou prepravujete kovové statívy, závažia atď.

Tip: Toto puzdro je kratšie ako väčšina bežných štúdiových statívov, preto na cestovanie so svetlami odporúčame statívy s otočenou základňou.

Prepravný kufor na kolieskach na foto vybavenie K1

Pohodlná preprava

Kufrík je vybavený popruhmi na prenášanie na vonkajšej strane a hornou rukoväťou a kolieskami na jednoduchú prepravu. Kolieska sú mäkčené, aby bola preprava kufra tichšia a pohodlnejšia. Sú tiež odsadené od spodnej časti kufra, aby sa zabránilo jeho kĺzaniu po zemi na nerovnom povrchu. Dno kufra je vybavené pozdĺžnymi lištami, ktoré uľahčujú manipuláciu pri vyťahovaní kufra po schodoch. Rohy kufra sú pokryté plastovými ochrannými krytmi, ktoré zabraňujú poškodeniu počas prepravy alebo prepravy lietadlom.

Vnútorné rozmery kufra: 71 x 25 x 25 cm
Vonkajšie rozmery kufra: 81 x 28 x 28 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Pevné kufre
Vnútorné rozmery: 71x25x25 cm
Vonkajšie rozmery: 81x28x28 cm
Hmotnosť: 3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: