Prepravný kufor na foto vybavenie K3, 106x31x30cm

Kód: TAS-K3
€188,37 €156,98 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
18.7.2024

Veľký kufor na kolieskach s pevnými polstrovanými stenami, všitými rukoväťami po obvode a robustnou rukoväťou chráni vaše zariadenie pred poškodením počas cestovania alebo skladovania. Vnútorný priestor môžete variabilne rozdeliť pomocou pevných priečok s mäkčeným povrchom. Prepravované predmety sú pevne oddelené, nehrozí ich trenie ani vzájomné narážanie. Do kufra sa zmestí 4 - 6 svietidiel s ďalším príslušenstvom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kufre série "K" sú dokonalým nástrojom na prepravu a skladovanie fotografického vybavenia. Pevné vystužené steny dokonale chránia zariadenie vo vnútri. Vnútorný priestor kufra možno prispôsobiť vašim potrebám a prevážaným predmetom. Jednotlivé prepážky sú polstrované a vďaka suchým zipsom sa ľahko presúvajú. Prepravovaná technika je tak pevne uchytená a nehrozí jej poškodenie ani odretie. Taška je vybavená dvojitým dnom, vďaka ktorému môžete oddeliť statívy, závažia a iné "železo" od svetiel a iného menšieho príslušenstva.

Variabilný priestor s maximálnou bezpečnosťou pre vybavenie

Vnútorný priestor prenosnej tašky K3 je navrhnutý tak, aby bol čo najpriestrannejší a najvariabilnejší. Vďaka odnímateľným prepážkam na suchý zips môžete vnútorný priestor tašky presne prispôsobiť prevážaným predmetom. Deliace priečky sú pevné a polstrované, vďaka čomu je vaše fotografické vybavenie v maximálnom bezpečí.

Taška má tzv. dvojité dno, ktoré využijete, keď spolu s elektronikou prepravujete kovové statívy, závažia atď.

Tip: V tomto puzdre môžete bez problémov prepravovať aj klasické štúdiové statívy.

Prepravný kufor na kolieskach na foto vibavenie K3

Pohodlná preprava

Puzdro je vybavené popruhmi na prenášanie na vonkajšej strane a hornou rukoväťou a kolieskami na jednoduchú prepravu. Kolieska sú mäkčené, aby bola preprava kufra tichšia a pohodlnejšia. Sú tiež odsadené od spodnej časti kufra, aby sa zabránilo jeho kĺzaniu po zemi na nerovnom povrchu. Dno kufra je vybavené pozdĺžnymi lištami, ktoré uľahčujú manipuláciu pri vyťahovaní kufra po schodoch. Rohy kufra sú pokryté plastovými ochrannými krytmi, ktoré zabraňujú poškodeniu počas prepravy alebo prepravy lietadlom.

Vnútorné rozmery kufra: 106 x 31 x 30 cm
Vonkajšie rozmery kufra: 116 x 34 x 33 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Pevné kufre
Vnútorné rozmery: 106x31x30 cm
Vonkajšie rozmery: 116x34x33 cm
Hmotnosť: 9 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: