Přepravný kufor na foto vybavenie K3, 106x31x30cm

Kód: TAS-K3
Novinka
Značka: Phototools
€143,60
Skladom (> 5 ks)
Veľký prepravný kufor s pevnými stenami a upraviteľnými polstrovanými priečkami pojme 4  až 6 svetiel vrátane príslušenstva a statívov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prepravný kufor na foto vybavenie K3

Kufre typu "K" sú perfektným pomocníkom pri transporte a uskladnení techniky. Pevné vystužené steny perfektne ochráni techniku ​​vnútri. Vnútro kufra možno upraviť podľa vašich potrieb a techniky. Jednotlivé priečky sú polstrované a ľahko ich preložíte vďaka suchým zipsom. Premiestňovaná technika je tak pevne uchytená a nehrozí jej poškodenie a odreniny. Taška je vybavená dvojitým dnom, vďaka ktorému môžete oddeliť statívy, závažia a ďalšie "železo" od svetiel a ďalšieho drobnejšieho príslušenstva.

Kufor je zvonku vybavený popruhmi na prenášanie a hornom madlom a kolieskami pre ľahšie prevážanie. Kolieska sú mäkčená aby bol prevoz kufra tichší a komfortnejšie. Zároveň sú odsadená od dna kufra aby nedochádzalo k šoupání o zem na nerovnostiach. Dno kufra je vybavené lyžinami, ktoré pomáhajú manipuláciu pri ťahaní kufra do schodov. Rohy kufra sú prekryté plastovými ochrannými krytmi, aby nedošlo k poškodeniu pri prevážaní alebo transporte lietadlom.

Vnútorné rozmery kufra: 106 x 31 x 30 cm
Vonkajšie rozmery kufra: 116 x 34 x 33 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Pevné kufre
Záruka: 2 roky
Vnútorné rozmery: 106x31x30 cm
Vonkajšie rozmery: 116x34x33 cm
Hmotnosť: 9 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: