Prepravný kufor na foto vybavenie K2, 80x31x30cm

Kód: TAS-K2
€149,76
Skladom (>5 ks)
Stredne veľký, prepravný kufor s pevnými stenami a upraviteľnými polstrovanými priečkami unesie 3 až 4 svetlá vrátane príslušenstva a statívov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prepravný kufor na foto vybavenie K2

Kufre typu "K" sú perfektným pomocníkom pri transporte a uskladnení techniky. Pevné vystužené steny perfektne ochránia techniku vo ​​vnútri. Vnútro kufra môžete upraviť podľa vašich potrieb a techniky. Jednotlivé priečky sú polstrované a ľahko ich preložíte vďaka suchým zipsom. Premiestňovaná technika je tak pevne uchytená a nehrozí jej poškodenie ani odreniny. Taška je vybavená dvojitým dnom, vďaka ktorému môžete oddeliť statívy, závažia a ďalšie "železo" od svetiel a ďalšieho drobnejšieho príslušenstva.

Kufor je zvonku vybavený popruhmi na prenášanie, horným madlom a kolieskami pre ľahšie prevážanie. Kolieska sú mäkčené, aby bol prevoz kufra tichší a komfortnejší. Zároveň sú oddelené od dna kufra, aby nedochádzalo k šúchaniu o zem na nerovnostiach. Dno kufra je vybavené lyžinami, ktoré pomáhajú pri manipulácii a ťahaní kufra po schodoch. Rohy kufra sú prekryté plastovými ochrannými krytmi, aby nedošlo k poškodeniu pri prevážaní alebo transporte lietadlom.

Vnútorné rozmery kufra: 80 x 31 x 30 cm
Vonkajšie rozmery kufra: 90 x 34 x 33 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Pevné kufre
Vnútorné rozmery: 80x31x30 cm
Vonkajšie rozmery: 90x34x33 cm
Hmotnosť: 6,7 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: