Prepravný kufor na foto vybavenie K2, 80x31x30cm

Kód: TAS-K2
€149,76 €124,80 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Stredne veľký kufor na kolieskach s robustnými polstrovanými stenami, všitými držadlami po obvode a pevnou rukoväťou chráni vaše zariadenie pred poškodením počas cestovania alebo skladovania. Vnútorný priestor môžete variabilne rozdeliť pomocou pevných priečok s mäkčeným povrchom. Prepravované predmety sú pevne oddelené, nehrozí ich trenie ani vzájomné narážanie. Do kufra sa zmestia 3 - 4 svietidlá s ďalším príslušenstvom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kufre série "K" sú dokonalým nástrojom na prepravu a skladovanie fotografického vybavenia. Pevné vystužené steny dokonale chránia zariadenie vo vnútri. Vnútorný priestor kufra možno prispôsobiť vašim potrebám a prevážaným predmetom. Jednotlivé priečky sú polstrované a vďaka suchým zipsom sa dajú ľahko premiestňovať. Prepravovaná technika je tak pevne uchytená a nehrozí jej poškodenie ani odretie. Taška je vybavená dvojitým dnom, vďaka ktorému môžete oddeliť statívy, závažia a iné "železo" od svetiel a iného menšieho príslušenstva.

Variabilný priestor s maximálnou bezpečnosťou pre vybavenie

Vnútorný priestor prenosnej tašky K2 je navrhnutý tak, aby bol čo najpriestrannejší a najvariabilnejší. Vďaka odnímateľným prepážkam na suchý zips môžete vnútro tašky presne prispôsobiť prevážaným predmetom. Deliace priečky sú pevné a polstrované, vďaka čomu je vaše fotografické vybavenie v maximálnom bezpečí.

Taška má tzv. dvojité dno, ktoré využijete, keď spolu s elektronikou prepravujete kovové statívy, závažia atď.

Tip: Toto puzdro je kratšie ako väčšina bežných štúdiových statívov, preto na cestovanie so svetlami odporúčame statívy s otočenou základňou.

Prepravný kufor na kolieskach na foto vybavenie K2

Pohodlná preprava

Kufrík je vybavený popruhmi na prenášanie na vonkajšej strane a hornou rukoväťou a kolieskami na jednoduchú prepravu. Kolieska sú mäkčené, aby bola preprava kufra tichšia a pohodlnejšia. Sú tiež odsadené od spodnej časti kufra, aby sa zabránilo jeho kĺzaniu po zemi na nerovnom povrchu. Dno kufra je vybavené pozdĺžnymi lištami, ktoré uľahčujú manipuláciu pri vyťahovaní kufra po schodoch. Rohy kufra sú pokryté plastovými ochrannými krytmi, ktoré zabraňujú poškodeniu počas prepravy alebo prepravy lietadlom.

Vnútorné rozmery kufra: 80 x 31 x 30 cm
Vonkajšie rozmery kufra: 90 x 34 x 33 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Pevné kufre
Vnútorné rozmery: 80x31x30 cm
Vonkajšie rozmery: 90x34x33 cm
Hmotnosť: 6,7 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: